Home / Rozmaitości / “Betlejem w Polsce” i nowe aranżacje kolęd w wykonaniu TGD
(fot. screen youtube.com)

“Betlejem w Polsce” i nowe aranżacje kolęd w wykonaniu TGD

Już 29 grudnia rusza trasa koncertowa “Betlejem w Polsce”. Zespół TGD prezentuje w nowej odsłonie m.in. utwór “Pierwsza Gwiazda” pochodzący z płyty “Kolędy Świata”. Do współpracy zostali zaproszeni wspaniali artyści: Natalia Kukulska, Marika, Natalia Niemen, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Mietek Szcześniak oraz dzieci ze „Szkółki TGD”. Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych „Głodnych Nakarmić”.

Pamiętacie koncert Betlejem w Spodku w 2014 i 2015 roku? Ponad 17 tysięcy widzów! Spotkali się tam ludzie z całej Polski, aby wspólnie kolędować, by wspólnie świętować Boże Narodzenie.

Zespół Trzecia Godzina Dnia odwiedzi 12 miast i największych hal koncertowych w Polsce. TGD zaśpiewa kilkadziesiąt kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Artystom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych „Głodnych Nakarmić”.

www.betlejemwpolsce.pl Bilety dostępne na: bilety24.pl

Betlejem w Polsce:
29.12- Katowice, Spodek
04.01 – Kalisz, Arena Kalisz
06.01 – Poznań, Arena Poznań
07.01 – Gdynia, Arena Gdynia
12.01 – Łódź, Atlas Arena
13.01 – Szczecin, Azoty Arena
15.01 – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
20.01 – Kielce, Hala Legionów
21.01 – Warszawa, Torwar
22.01 – Lublin, Hala Globus
27.01 – Kraków, Tauron Arena
29.01 – Wrocław, Hala Stulecia

mk