Home / Rozmaitości / Kapsułki do zmywarek All in one nagrodzone Medalem Europejskim

Kapsułki do zmywarek All in one nagrodzone Medalem Europejskim

Ludwik All in one kapsułki do zmywarek zostały nagrodzone Medalem Europejskim. Organizatorami wydarzenia, które odbyło się 7 czerwca 2017 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie, byli: Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli. Medalami nagrodzono 132 firmy.

Celem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą “Medal Europejski” jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej laureatami Medalu Europejskiego.

Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.

Ludwik All in one kapsułki do zmywarek posiadają nowoczesną formułę, która bezwzględnie walczy z tłuszczem, efektywnie usuwa nawet  najbardziej uporczywe zabrudzenia, nadaje połysk oraz zapewnia oszczędność wody i energii.  Wraz z rozpuszczaniem się substancji odpowiedzialnych za poszczególne etapy mycia powstaje idealny efekt jakościowy całego procesu, a w kuchni unosi się świeży, cytrynowy zapach.

 

mk