niedziela , 22 Lipiec 2018

Kapsułki do zmywarek All in one nagrodzone Medalem Europejskim

Ludwik All in one kapsułki do zmywarek zostały nagrodzone Medalem Europejskim. Organizatorami wydarzenia, które odbyło się 7 czerwca 2017 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie, byli: Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli. Medalami nagrodzono 132 firmy.

Celem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą „Medal Europejski” jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej laureatami Medalu Europejskiego.

Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.

Ludwik All in one kapsułki do zmywarek posiadają nowoczesną formułę, która bezwzględnie walczy z tłuszczem, efektywnie usuwa nawet  najbardziej uporczywe zabrudzenia, nadaje połysk oraz zapewnia oszczędność wody i energii.  Wraz z rozpuszczaniem się substancji odpowiedzialnych za poszczególne etapy mycia powstaje idealny efekt jakościowy całego procesu, a w kuchni unosi się świeży, cytrynowy zapach.

 

mk

Zobacz także w e-civitas:

Katechizm Kościoła Katolickiego w Twoim telefonie

Aplikacja – napisana w celach ewangelizacyjnych – daje możliwość dogłębnego zapoznania się z treścią Katechizmu …