Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa 7-14 lutego

Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” (International Marriage Week) jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny.

Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach. Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw. W IV edycji Tygodnia Małżeństwa 7-14.02.2018 przewidziano wiele atrakcji i mnóstwo wartościowych wydarzeń w całej Polsce.

Źródło: www.pixabay.com

Od 7 do 14 lutego w wielu miastach m.in. w Trójmieście, Warszawie, Chałupach, Wejherowie, Jastarni i Kuźnicy zaplanowano wykłady i warsztaty oraz wydarzenia kulturalne o tematyce związanej z małżeństwem.

Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest na: http://tydzienmalzenstwa.pl/program-2018/

Ponadto z okazji Międzynarodowego Tygodnia Małżeństw małżonkowie mogą skorzystać z rabatów na wejścia do restauracji, muzeów i kin, aby przyjemnie spędzić czas we dwoje.

Wszystkie wydarzenia Tygodnia Małżeństwa są bezpłatne. Obowiązują zapisy za pomocą formularza dostępnego na stronie kampanii.

mak

Zobacz także w e-civitas:

Oświęcim: spotkanie poświęcone myśli Prymasa Wyszyńskiego o rodzinie

Oddział oświęcimski „Civitas Christiana” zaprasza na spotkanie poświęcone myśli Prymasa Wyszyńskiego o rodzinie.