Home / Biblia / Radosław Pazura: Nie zawiodłem się na tym Słowie (WIDEO)
Aktor Radosław Pazura od kilku lat jest mocno zaangażowany w działania ewangelizacyjne, daje świadectwo własnego nawrócenia i wpływu Boga na jego życie. / fot. screen marklucz/youtube.com

Radosław Pazura: Nie zawiodłem się na tym Słowie (WIDEO)

– Czytam Pismo Święte dlatego, że to jest Księga życia. Podkreślę to słowo: Życia. Jest tam Słowo, którym chcę się karmić i na którym dotąd się nie zawiodłem, nawet w najbardziej kryzysowych momentach, a miałem ich dużo – wyznaje aktor Radosław Pazura w krótkim materiale wideo.  

Aktor dzieli się historią swojego nawrócenia i doświadczeniem obcowania ze słowem Bożym na kartach Pisma Świętego, podkreśla komplementarność ksiąg Starego i Nowego Testamentu, jako fundamentu naszej wiary oraz wskazuje na owoce osobistej lektury Biblii i rozważania Słowa Chrystusa we wspólnocie Kościoła.

Film jest częścią kampanii społecznej ZAWRÓCENI+ zachęcającej do czytania Pisma Świętego. Kampania ma charakter ogólnopolski w postaci bilbordów i spotów, filmów. Do projektu zaproszono powszechnie znane, rozpoznawalne osoby, które dzielą się swoim doświadczeniem wiary i tym, w jaki sposób lektura Biblii zmieniła ich życie.

mk