Home / Rozmaitości / WarsawTour – odkryj Warszawę z aplikacją!

WarsawTour – odkryj Warszawę z aplikacją!

Stolica Polski ma wiele nieodkrytych miejsc. Teraz zwiedzanie miasta może być o wiele łatwiejsze, ponieważ powstała aplikacja WarsawTour. Dostępna na oprogramowanie Androis i IOS.

Apilkacja WarsawTour jest oficjalnym przewodnikiem mobilnym, który został przygotowany z myślą o polskich i zagranicznych turystach. Została ona stworzona przez Stołeczne Biuro Turystyki.

Aplikacja może działać w trybie offline. Pozwala ona zaplanować zwiedzanie Warszawy według indywidualnych zainteresowań. Można wybrać aż 11 różnych tematów spacerów. Tak naprawdę to użytkownik decyduje, którą trasą chce pójść. Czy chce się zapoznać z niezwykłą historią Warszawy, idąc śladami powstania warszawskiego, czy jednak chciałby poznać historie związane z Fryderykiem Chopinem. Dzięki aplikacji, turysta może łączyć elementy poszczególnych tras i tworzenia własnej, zindywidualizowanej ścieżki zwiedzania.

WarsawTour obecnie w wersji polskiej i angielskiej (język jest wybierany automatycznie zgodnie z ustawieniami urządzenia) jest dostępna na urządzeniach z systemami iOS i Android. Aplikacja jest dostępna w sklepach AppStore i Play, a także pod adresem app.warsawtour.pl.

/md