Warsztaty biblijne dla młodzieży w Krakowie

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Krakowie serdecznie zaprasza Młodzież szkół ponadgimnazjalnych wraz z Katechetami na warsztaty biblijne w formie wykładu, które odbędą się 5 kwietnia 2018 (czwartek) o godz. 11:00

Na spotkanie zapraszamy do siedziby Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” przy ul. Garbarskiej 9. W przypadku większej ilości zgłoszeń będziemy informować na bieżąco o zmianie miejsca.

Tematem warsztatów będą „Listy Pawłowe – List do Galatów i List do Filipian”. Poprowadzi je dr Danuta Piekarz – biblistka, specjalizująca się w teologii Nowego Testamentu, wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie oraz w Wyższym Seminarium Duchownym Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: malopolski@civitaschristiana.pl do 20 marca 2018r. (wtorek). W treści zgłoszenia bardzo prosimy podać: nazwę szkoły, imię i nazwisko, e-mail oraz telefon kontaktowy opiekuna.

Liczba miejsc ograniczona.

mak

Zobacz także w e-civitas:

Msza św. w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Katolickie  Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Warszawie zaprasza na Mszę św. w intencji rychłej beatyfikacji Sługi …