Wernisaż Krzysztofa Kułacza Karpińskiego – MALARSTWO i RYSUNEK – we Wrocławiu

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” we Wrocławiu w ramach inicjatywy Galeria „Kuźnicza” zaprasza na wernisaż 12 lutego 2018 r.

Wernisaż Krzysztofa Kułacza Karpińskiego „MALARSTWO i RYSUNEK” odbędzie się 12 lutego 2018 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w siedzibie „Civitas Christiana”, Wrocław, ul. Kuźnicza 11-13 (I piętro).

Krzysztof Kułacz Karpiński urodził się w Jaworze na Dolnym Śląsku. Ukończył historię sztuki na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego; dyplom z rzeźby barokowej uzyskał u prof. Mieczysława Zlata. Ukończył również wrocławską Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa; dyplom zrealizował w Pracowni Rzeźby pod kierunkiem prof. Janusza Kucharskiego. Artysta od lat związany z regionem Zagłębia Miedziowego, obecnie mieszka w Legnicy. Zajmuje się rzeźbą, rysunkiem, grafiką i malarstwem. Stworzył własny styl rysowania, który definiuje pod nazwą  K a r p i g r a f i a. Prace wystawiał indywidualnie i zbiorowo na 47 wystawach w Polsce, Niemczech i Francji.

Warto odwiedzić konto:
https://www.facebook.com/atelier.karpigrafia/

mak

Zobacz także w e-civitas:

Oświęcim: spotkanie poświęcone myśli Prymasa Wyszyńskiego o rodzinie

Oddział oświęcimski „Civitas Christiana” zaprasza na spotkanie poświęcone myśli Prymasa Wyszyńskiego o rodzinie.