Home / Zapowiedzi / Zduńska Wola: Wpływ społeczny – perswazja, propaganda, manipulacja

Zduńska Wola: Wpływ społeczny – perswazja, propaganda, manipulacja

Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Wronką, który 27 stycznia w Zduńskiej Woli poprowadzi spotkanie w ramach projektu Ośrodka Dziennikarskiego im. św. Maksymiliana Kolbe nt. “Wpływ społeczny – perswazja, propaganda, manipulacja”. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 stycznia! 

27 stycznia 2017, 18:00 (piątek)
Oddział Katolickiego Stowarzyszenia “Civitas Christiana” w Zduńskiej Woli
(budynek Domu Pielgrzyma Św. Maksymiliana) ul. Kościelna 20, Zduńska Wola

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 stycznia na stronie: osrodekdziennikarski.evenea.pl

Warsztaty dziennikarskie trzecie spotkanie small

Celem Ośrodka jest przygotowanie słuchaczy do ewangelizacji i oddziaływania społecznego za pośrednictwem mediów. Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Andrzej Wronka, ur. w 1972 roku w Węgrowie na Podlasiu. Absolwent Papieskiego Wydziału Teologicznego w Siedlcach. Wieloletni prezes Stowarzyszenia Ruch Effatha zajmującego się obroną wiary katolickiej przed działalności sekt i błędnych duchowości. Bierze udział w rekolekcjach, konferencjach, sympozjach, audycjach czy spotkaniach na tematy m. in. sekt, zagrożeń wiary, psychomanipulacji, wojny informacyjnej, cybernetyki społecznej. W 2014 r. odznaczony papieskim złotym medalem Benemerentii za szczególne i wieloletnie zasługi dla Kościoła katolickiego oraz medalem Exuli Bene de Ecclesia Merito za pracę na rzecz wiary wśród Polonii.

Uczestnicy spotkania otrzymają skrypt z poprzedniego wykładu dr. Rafała Brzeskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Katolickie Stowarzyszenie “Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Łodzi.

 

mk