Centrum Ludzi Wiary

2020/01/17
83010458-865588703855411-8202855706739605504-n.jpg

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie odbywają się ciekawe wydarzenia, mające na celu poszukiwanie prawdy, to mamy propozycję. “Centrum Ludzi Wiary” to unikatowy projekt o bardzo zróżnicowanej i innowacyjnej formie,  a to wszystko w kawiarni Agere Contra!

W ramach tej wyjątkowej inicjatywy będą odbywały się regularne spotkanie z wyjątkowymi gośćmi – znanymi aktorami, dziennikarzami, a także politykami oraz jednymi z najbogatszych Polaków, jak również regularne koncerty, czy spotkania mające na cel8u poszukiwanie prawdy, dla kobiet, przedsiębiorców, wszystkich zainteresowanych.

– Zajmujemy się tworzeniem społeczności ludzi, którzy chcą wyznawać i promować wartości, którymi my się kierujemy – powiedział Tomasz Sztreker, założyciel kawiarni Agere Contra.

Jakie wydarzenia będą odbywały się w związku z inicjatywą “Centrum Ludzi Wiary”?

Śniadania Chrześcijańskiego Klubu biznesu – to śniadania biznesowe, które pomagają przedsiębiorcom budować wspólne interesy, pomnażać kapitał, szukać nowych klientów, czy wymieniać doświadczenia.

Chrześcijańskie Randki – speed dating oraz warsztaty dla singli. Projekt realizowany przy współpracy z marką Chrześcijańscy Single, która zajmuje się organizacją wydarzeń dla singli.

Spotkania dla Seniora – Są to spotkania skierowane do osób, które zakończyły już swoją karierę zawodową i chcą poświęcić czas na zdobycie nowych umiejętności oraz poszerzenie swojej wiedzy.

Poranki dla Dzieci i spotkania dla młodych Mam – spotkania dla dzieci, podczas których będą mogły poznawać i odkrywać razem z nami świat. W czasie ich trwania rodzice będą mogli odpocząć w naszej kawiarni przy aromatycznej kawie i domowym wypieku.

Spotkania dla Kobiet – ukazanie oblicza kobiety projekt kobiet w ramach Fundacji Wiara w Biznesie.

Randki Małżeńskie – spotkania dla małżeństw, które mogą spędzić romantyczny wieczór przy nastrojowej muzyce. Celem tych spotkań jest pogłębienie relacji i odkrywanie wzajemnych emocji oraz uczuć.

Podróżniczy Wtorek – w każde wtorkowe popołudnie będzie można posłuchać o wyprawach oraz niesamowitych zakątkach świata.

Mała Scena Chrześcijańskiego Grania – w każdą pierwszą niedzielę miesiąca kawiarnia Agere Contra stanie się sceną muzyczną, gdzie będą występować muzycy. Projekt jest realizowany przy współpracy z Fundacją Chrześcijańskie Granie.

Śniadanie pracowników z wartościami – ten rodzaj spotkań odbywać się będzie w godzinach porannych zaraz po mszy świętej, gdzie pracownicy z Warszawy będą mogli wspólnie rozpocząć dzień od medytacji z Pismem Świętym, zjeść pyszne śniadanie oraz wspólnie pomóc sobie w świecie korporacji.

Poszukując prawdy – cykl wykładów na tematy, które mają uświadomić co kryje się za danym projektem czy zjawiskiem społecznym.

Tajemnice Wiary – na tym wydarzeniu, można spędzić wyjątkowy czas, który pozwoli Ci poznać m.in. historie wyjątkowych ludzi, którzy zmienili dzieje świata oraz sekrety, które kryje w sobie Pismo Święte.

Starcie idei – to debaty na wysokim poziomie merytorycznym.

Celem działania Kawiarni jest budowa społeczności ludzi wiary, którzy chcą przestać pędzić za tłumem, ale zacząć “iść pod prąd”. Agere Contra – to zawołanie znanego baskijczyka Ignacego Loyoli, które dosłownie oznacza “działać naprzeciw”. Twórcy pragną by to miejsce było inne od wszystkich, by całkowicie obcy ludzie porozmawiali ze sobą przy aromatycznej kawie prosto z Brazylii (która jest mniej kwaśna, a bardziej orzechowo-czekoladowa), którzy chcą od życia więcej niż tylko podążanie za trendami, które wytyczają ludzie o poglądach nie zawsze zgodnych z naszymi. To miejsce jest wypełnione ciepłem, gdzie będziesz mógł być na skwerku starej Warszawy, pośród kamienic odetchnąć przy wspaniałej książce lub pracując przy komputerze, będziesz też tu mógł zrelaksować się na hamaku lub położyć się na pufach
i odpocząć. To również miejsce, które będzie wypełnione edukacją i rozrywką na bardzo wysokim poziomie, gdzie wydarzenia popularno-naukowe będą prezentowane w prostej formie, a tajemnice świata odkrywane, tak by po każdym z nich Twoje życie stawało się pełniejsze.

Więcej informacji znajdziecie na: https://agerecontra.pl/

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#agere contra #centrum ludzi wiary #chrześcijanie #chrześcijańska kawiarnia #katolicy #spotkania #wiara #wydarzenia
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej