Drugi dzień obchodów 25-lecia Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

2021/6/2
DSC 1534 v2
Fot. Mateusz Gawroński

Drugiego dnia obchodów jubileuszu 25-lecia Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, wszyscy uczestnicy przenieśli się do Wikna. Był to czas szczególnych podziękowań organizatorom i wszystkim sympatykom, którzy przez lata budowali dorobek dzieła.

Mszy Świętej rozpoczynającej uroczystości tego dnia przewodniczył ks. abp Józef Górzyński. Hierarcha towarzyszył też nam w Ośrodku w Wiknie, gdzie poświęcił budynek i wszystkich z nas, jednocześnie przekazując wyrazy uznania i najlepsze życzenia dla Konkursu.

Przyszedł czas na podziękowania na tych, którzy codziennie przyczyniają się do tego, że Konkurs jest dziełem. W uznaniu za zasługi w budowaniu środowiska civitas christiana i Konkursu, Zarząd Stowarzyszenia przyznał koordynatorom Brązowe i Srebrne Odznaki Honorowe. Wyrazy wdzięczności za wsparcie Konkursu skierowano także do Zarządu i Rady Nadzorczej. Oczywiście, zwrócono się także do koordynatorów, którzy pracują przy Konkursie cały rok. Szczególne wyrazy uznania otrzymała Agnieszka Zalewska, koordynator główna, a także jej poprzednicy, czyli Beata Zembrzycka, Marcin Sułek i Izabela Tyras. Wszyscy zostali obdarowani również prezentami na wesoło, jako, że spotkaliśmy się w dzień dziecka. Nie zabrakło również jubileueszowego tortu.

Było to pierwsze spotkanie koordynatorów w Wiknie od dawna, dlatego rozmowom i Konkursowym refleksjom nie było końca. A jubileusz się nie kończy, tak naprawdę będzie trwał cały rok.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia!

/mwż

© Civitas Christiana 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej