Tegoroczny 6 grudnia to dla obrońców życia nie tylko wspomnienie św. Bp. Mikołaja…

2013/12/2

W piątek 6 grudnia wspominamy św. Bp. Mikołaja. W tym dniu w sposób szczególny obdarowujemy się prezentami. Tego dnia, mamy również szansę ofiarować prezent nienarodzonym, których życie jest zagrożone.
Jedną z okazji będzie włączenie się w comiesięczne pierwszopiątkowe czuwanie obrońców życia, które rozpocznie się o godz. 19 w kaplicy klasztornej Ojców Pallotynów przy ul. Ducha Świętego 9 w Szczecinie (wejście od parkingu). Czuwanie poprowadzi ks. Piotr Buda, a towarzyszyć nam będą przygotowane przez młodzież śpiewy oraz rozważania. Czuwanie zakończy się Mszą świętą oraz Apelem Jasnogórskim.

Zaraz po czuwaniu zapraszamy na “Nockę”, czyli spotkanie młodych obrońców życia, która rozpocznie się o godz. 21 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia “Civitas Christiana” przy ul. Kaszubskiej 20/3 w Szczecinie. Tutaj przede wszystkim ofiarujemy swoją pracę oraz czas, który poświęcimy na wspólne bycie razem. Na naszym nocnym spotkaniu, zajmujemy się konkretną pracą, przygotowując kolejny Szczeciński Marsz dla Życia – malujemy flagi, banery, które zostaną poniesione na Marszu, ze starych porwanych różańców, przygotowujemy nowe różańce na rękę wręczane osobą podejmującym Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Wszystko w atmosferze wspólnoty, przy herbacie i wielu ciekawych rozmowach. Towarzyszy nam duszpasterz prowadzący duszpasterstwo obrońców życia w naszej archidiecezji, ks. Tomasz Kancelarczyk.

Przyjdź, jeśli pragniesz włączyć się w obronę życia ludzkiego. Czekamy na Ciebie! Serdecznie zapraszamy do złożenia tego dnia daru ze swojego czasu, zaangażowania i entuzjazmu.

Zapraszają:

KURIA METROPOLITALNA SZCZECIŃSKO-KAMIEŃSKA

SEKRETARIAT MARSZU DLA ŻYCIA
pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, 71-622 Szczecin
tel. 608752142
www.dlazycia.info.pl, marsz.kuria.szczecin@gmail.com

© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej