Za nami odprawa koordynatorów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Relacja i fotogaleria

2023/11/20
CCH 1296
Fot. Kamil Latuszek

W dniach 14 i 15 listopada wszyscy koordynatorzy oraz pomocnicy przy konkursie spotkali się w Szymanowie u sióstr Niepokalanek, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące konkursu, ale także by przeżyć dzień skupienia.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jazłowieckiej, podczas której, już w homilii, ks. Karol Oparcik nawiązał do zakresu merytorycznego tegorocznej edycji. W trakcie naszych rekolekcji pochylaliśmy się zatem nad Księgą Sędziów i Dziejami Apostolskimi, by lepiej zapoznać się z tymi tekstami i poruszyć nasze serca. Nie zabrakło także okazji do zwiedzania tego pięknego miejsca, a także szkoły sióstr Niepokalanek, które przyjęły nas bardzo serdecznie oraz oprowadziły po Sanktuarium i opowiedziały historię cudownego posągu. To niesamowite miejsce z piękną przeszłością.

Po nakarmieniu ducha, trzeba było przejść do obowiązków. Ważnym punktem naszej odprawy było ustalenie planu dalszego działania i przekazanie najważniejszych informacji. Ponadto szkolenie z zakresu pracy w zespole pozwoliło nam na dalszy rozwój, poznanie siebie i odnalezienie wskazówek do lepszej pracy w zespole. Można rzec, że koordynatorzy są gotowi do pracy!

 

/mdk

Martyna Zaremba

Martyna Zaremba

Studentka filologii germańskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w archidiecezji lubelskiej.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#OKWB #koordynatorzy ogólnopolskiego konkursu wiedzy biblijnej #ks. Karol Oparcik #Szymanów
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej