Wolni do powołania | Rekolekcje Wielkopostne 360 sekund [odc. 11]

2017/04/10
odc-11.jpg

Dziś prosimy o wolność do powołania. Każdy z nas jest przez Boga powołany. Każdy ma swoją własną drogę. Każdego Bóg woła z osobna. Słyszysz? Jeśli nie, to czy chcesz usłyszeć? 

Ojciec Remigiusz Recław SJ tłumaczy, że w momencie gdy trwamy w postawie zamknięcia na realizowanie swojego powołania, wkraczamy już w grzech. – Nie tylko z tego powodu, że jesteś nie na swoim miejscu, ale najprawdopodobniej zaraz zły wejdzie w tę twoją pustkę, w to zawieszenie, z różnymi grzechami, np. cielesnymi czy sytuacjami, w których wcale nie chcesz być, a znajdujesz się tylko dlatego, że jesteś nie na swoim miejscu – przestrzega duchowny.

o. Remigiusz Recław SJ – jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz wspólnoty w Łodzi „Mocni w Duchu”. Autor wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to: „Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać”.

Kolejny, ostatni, odcinek w czwartek 13 kwietnia!

Cykl internetowych rekolekcji wielkopostnych „Wolność w Sercu Jezusa” 2017 przygotowała Grupa Profeto. Patronat medialny objął Miesięcznik „Civitas Christiana”.

 

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#cielesność #grzech #Mocni w Duchu #o. Remigiusz Recław #plany życiowe #powołanie #Rekolekcje internetowe #seks #sens życia #sex #Uwolnienie #wiara #wolność #zniewolenie #życie
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej