Wolność od rozpusty | Rekolekcje Wielkopostne 360 sekund [odc. 9]

2017/04/3
odc-9.jpg

Seks jest dobry, otrzymaliśmy go od Boga, ale jak wszystko co otrzymaliśmy, potrafimy go wykrzywić. Potrafimy wykrzywić jedzenie i picie, robimy z nich rozwiązłość. Tak samo jest z seksem. Bardzo często jest tak, że jest wtedy kiedy być go nie powinno, albo brakuje go potem w małżeństwach. – To jest do uwolnienia, Bóg chce Cię z tego uwolnić – zachęca o. Remigiusz Recław.

Duchowny tłumaczy, że dziś niektórzy młodzi przed ślubem spowiadają się nie tylko z tego, że współżyli ze sobą przed zawarciem małżeństwa, ale niestety również ze zdrady w okresie narzeczeńskim. Kobiety, które są mężatkami wielokrotnie zachowują się jak wolne. To ludzie, którzy otrzymali sakrament bierzmowania. – Mamy rozwalony fundament – mówi o. Remigiusz Recław. W dzisiejszym odcinku usłyszymy o wolności od rozpusty, o tym jak ją wyprosić u Jezusa i o tym, jak w niej trwać.

o. Remigiusz Recław SJ – jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz wspólnoty w Łodzi „Mocni w Duchu”. Autor wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to: „Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać”.

Kolejny odcinek w czwartek 6 kwietnia!

Cykl internetowych rekolekcji wielkopostnych „Wolność w Sercu Jezusa” 2017 przygotowała Grupa Profeto. Patronat medialny objął Miesięcznik „Civitas Christiana”.

 

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#małżeństwo #Rekolekcje internetowe #Rozpusta #seks #seksualność
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej