Aplikacja “Sanktuarium Fatimskie”

2018/06/13
unnamed.png

Sanktuarium Matki Boskiej Różańcowej z Fatimy prezentuje oficjalną aplikację przeznaczoną dla pielgrzymów.

Fot. google.com

Aplikacja „Sanktuarium Fatimskie” jest bezpłatna i dostępna dla posiadaczy smartfonów lub tabletów. Udostępniono ją w siedmiu językach oficjalnie używanych w Sanktuarium. Zadaniem aplikacji jest ułatwienie każdemu pielgrzymowi przybywającemu do Fatimy poznanie tego miejsca oraz pomoc w lepszym przeżyciu właściwej mu duchowości. W aplikacji znajdują się moduły, uznane za najbardziej pomocne dla pełnego i głębokiego przeżycia pielgrzymki.

Aplikacja zawiera katalog ważnych miejsc w Sanktuarium Fatimskim (miejsc objawień, miejsc kultu i modlitwy, muzeów i wystaw, miejsc pamięci i formacji duszpasterskiej) wraz z opisem ich historii i funkcji, jakie pełnią dziś w służbie pielgrzymom. Dostępne są również materiały pomocnicze do formacji duchowej i modlitwy, powiązane ze wspomnianymi wcześniej miejscami. Aplikacja wyposażona jest także w zbiór modlitw fatimskich, odwołujących się do bogatego doświadczenia duchowego trojga małych widzących oraz do treści objawień.

Aplikacja daje każdemu pielgrzymowi możliwość szybkiego dostępu do aktualnego harmonogramu wydarzeń w Sanktuarium (w tym m.in. godzin urzędowania jego różnych wydziałów, bogatego programu nabożeństw oraz innych wydarzeń). Tworząc login każdy użytkownik może spersonalizować aplikację, uzyskując dostęp do subskrypcji programu wydarzeń oraz zdefiniowania indywidualnych powiadomień. Także niezalogowani użytkownicy mogą korzystać z większości funkcji aplikacji.

Aplikacja wymaga systemu operacyjnego Android 3.1 lub nowszego.

/wj

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#aplikacja #Fatima #Sanktuarium Fatimskie
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej