Festiwal Chrześcijańskie Granie

2019/09/20
bez-tytulu-1.png

Już 24 listopada odbędzie się 9. edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Hasło tegorocznego spotkania brzmi “Festiwal debiutów”.

Na scenie pojawią się m.in. Sąsiedzi + (laureaci konkursu Non Stop CCM), Let Him Run (Debiut 2018) oraz raper Hiob. Festiwalw tym roku powraca do centrum kultury Dobre Miejsce. Podczas festiwalu odbędzie się konkurs Debiuty 2019, w którym zmierzą się wykonawcy wytypowani przez fundację Chrześcijańskie Granie, Listę z Mocą, Festiwal Hip Hop w Złotowie oraz SMS-y publiczności.

– W tym roku nowością festiwalu będzie szeroka transmisja przez internet. Zapraszamy do udostępnienia relacji z wydarzenia na youtube patronom medialnym i zainteresowanym mediom. Chcemy, żeby poprzez strony różnych witryn, festiwal mogły zobaczyć dziesiątki tysięcy ludzi w kraju i zagranicą. Wierzymy, że koncerty młodych zespołów może być inspiracją i umocnieniem dla wielu widzów – zapewnia Michał Guzek.

Festiwal w tym roku poprzedzi „scena festiwalowa Grajmy Chrześcijańskie Granie” w Dobrym Miejscu. W październiku planowane są dwa koncerty, w ramach których wystąpią gwiazdy muzyki chrześcijańskiej: Tau, ks. Jakub Bartczak oraz Magda Anioł i zespół Soudarion. Wydarzenie będzie finałem akcji „Podaruj bilet dla młodych na Festiwal Chrześcijańskie Granie”. Na stronie katolikwspiera.pl można ufundować bilety dla młodych, którzy chcieliby uczestniczyć w 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

Bilety na festiwal można kupić poprzez : GOOUT.NET , EVENTIM.PL  lub przelew w cenie 44 w przedsprzedaży/ 50 zł. w dniu wydarzenia– Fundacja Chrześcijańskie Granie, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa Nr konta (ING Bank): 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (Darowizna na cele statutowe)

Festiwal Chrześcijańskie Granie/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#festiwal #festiwal chrześcijańskie granie #koncert #koncerty #młodzi #muzyka religijna
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej