Małgorzata Hutek zaśpiewa św. Maksymilianowi w Zduńskiej Woli

2016/10/10
34.jpg

Obdarzona świetnym głosem i niezwykłą wrażliwością muzyczną Małgorzata Hutek, wokalistka jazzowa, songwriterka, autorka tekstów, zaśpiewa 16 października w zduńskowolskim Ratuszu. Występ odbędzie się w ramach XXI Dni Świętego Maksymiliana. Wstęp na koncert jest bezpłatny, za okazaniem wejściówek dostępnych u organizatora.

Koncert Małgorzaty Hutek ku czci św. Maksymiliana odbędzie się 16 października o godz. 16.00 w Zduńskowolskim Centrum Integracji RATUSZ, przy pl. Wolności 26. Wokalistka wystąpi w ramach XXI Dni Świętego Maksymiliana, które organizuje Katolickie Stowarzyszenie “Civitas Christiana”. Mieszkańcy Zduńskiej Woli i okolic mogą wziąć udział w tym wydarzeniu za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które są do odbioru w Ratuszu, w zduńskowolskich parafiach i w “Civitas Christiana” przy ul. Kościelnej 20 w Zd. Woli.

Małgorzata Hutek jest absolwentką katowickiej Akademii Muzycznej na specjalności wokalistyka jazzowa. Wśród jej osiągnięć muzycznych należy wymienić m.in.: otrzymanie nagrody  Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana 2012, Grand Prix Jazz Melomani, występ na Jazz Jamboree 2013 wraz z projektem United States of Beta oraz (dzięki stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego) nagranie debiutanckiej płyty Grounded in love. W środowisku muzycznym ceniona jest za profesjonalizm, kreatywność oraz zapał do łamania barier stylistycznych.

Bezpłatne wejściówki na koncert rozprowadzają:

  • Zduńskowolskie Centrum Integracji RATUSZ,
    Plac Wolności 26
  • Oddział Katolickiego Stowarzyszenia “Civitas Christiana” w Zduńskiej Woli,
    ul. Kościelna 20
  • Parafie zduńskowolskie

Do pobrania: plakat

 

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#16 października #Civitas Christiana Zduńska Wola #kolbe #koncert Zduńska Wola #Małgorzata Hutek #XXI Dni Świętego Maksymiliana
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej