Tyras Izabela

Izabela Tyras

Przewodnicząca Oddziału w Częstochowie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Dawać przykład lepszego życia
2022/1/19

W cyklu audycji prezentujących nauczanie Prymasa Tysiąclecia, realizowanych przez red. Izabelę Tyras, przewodniczącą oddziału w Częstochowie „Civitas Christiana”, dziś o konieczności dawania przykładu lepszego życia.

Czyńcie sobie ziemię poddaną
2022/1/11

W cyklu audycji prezentujących nauczanie Prymasa Tysiąclecia, realizowanych przez red. Izabelę Tyras, usłyszymy dziś słowa bł. kard. Stefana Wyszyńskiego o równowadze porządku materialnego i duchowego.

Co dzień ku lepszemu odc. 40
2021/12/21

W dzisiejszej audycji prezentującej nauczanie Prymasa Tysiąclecia, usłyszymy słowa kard. Stefana Wyszyńskiego o programie na przyszłość, o rozpoczynaniu wciąż od nowa.

Gdy w życiu rodzinnym zabraknie Boga mnożą się „wilki” odc.39
2021/12/21

W cyklu audycji prezentujących nauczanie Prymasa Tysiąclecia, realizowanych przez red. Izabelę Tyras, przewodniczącą oddziału w Częstochowie „Civitas Christiana”, dziś usłyszymy słowa kard. Stefana Wyszyńskiego o rodzinie.

Jako Jeden z Nas – Z Maryi Dziewicy odc.38
2021/12/21

W cyklu audycji prezentujących nauczanie Prymasa Tysiąclecia, realizowanych przez red. Izabelę Tyras, przewodniczącą oddziału w Częstochowie „Civitas Christiana”, dziś usłyszymy słowa kard. Stefana Wyszyńskiego o tajemnicy Bożego Narodzenia.

Nie o to idzie, by zmieniła się warta przy butelce odc.37
2021/12/15

Nie o to idzie, by zmieniła się warta przy butelce i butelka przeszła z rąk jednych do drugich, klucz od kasy państwowej z rąk jednych złodziei do rąk drugich złodziei...

By Polska zawsze była niosącą wszystkim miłość i wolność
2021/12/7

Pragniemy człowieka, który by miłował. Czekamy na człowieka, który umiałby kochać. Takiemu wierzymy. Za takim pójdziemy. Nie wystarczy oczekiwać na miłość od innych. Trzeba odmienić i otworzyć własne serce na Boga i bliźnich.

Kościół ma prawo upominania
2021/11/30

Kościół ma prawo upominania. Wokół nauczania kard. Wyszyńskiego - audycja Izabeli Tyras.

Być chrześcijaninem nie tylko w skrytości serca
2021/11/24

W cyklu audycji prezentujących nauczanie bł. Prymasa Tysiąclecia, realizowanych przez red. Izabelę Tyras, przewodniczącą oddziału w Częstochowie „Civitas Christiana”, dziś o „wyjściu z siebie i wprowadzaniu w codzienne życie społeczne wartości ewangeliczn…

Śp. o. Jerzy Tomziński. Wokół Nauczania Kard. Wyszyńskiego - audycja Izabeli Tyras
2021/11/17

Dziś usłyszymy słowa o kard. Stefanie Wyszyńskim wypowiedziane przez wielkiego orędownika Stowarzyszenia śp. o. Jerzego Tomzińskiego.
Legendarny paulin, trzykrotny przeor częstochowskiego klasztoru i dwukrotny Generał Zakonu Paulinów odszedł do Pana 14 l…

© Civitas Christiana 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej