1 MDK6102

Izabela Tyras

Przewodnicząca Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Częstochowie.

Fotogaleria i relacja z 44. Ogólnopolskiej Pielgrzymki „Civitas Christiana” na Jasną Górę
2024/5/27

Z dziękczynieniem za rok pracy formacyjno-edukacyjnej i ze szczególną modlitwą o miłość społeczną w dniach 24-25 maja odbywała się 44. Ogólnopolska Pielgrzymka Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” na Jasną Górę.

Już jutro etap diecezjalny 28. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej!
2024/4/17

Trwają już ostatnie przygotowania do etapu diecezjalnego 28. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W całej Polsce 18 kwietnia przedstawiciele ponad 1,2 tys. szkół średnich przystąpią do pisania testu dotyczącego znajomości Dziejów Apostolskich i Księ…

Nikt łaski nie robi, czyli o obowiązku kształcenia patriotycznego
2024/3/1

Z zapisów Prawa oświatowego jasno wynika, że przekazywanie treści patriotycznych jest obowiązkiem każdego nauczyciela, bez względu na wiarę i przekonania polityczne.

Zaproszenie na Święto Kobiet u Najpiękniejszej z Niewiast
2024/2/26

Szczególna modlitwa o szacunek dla życia każdego człowieka, zwłaszcza tego poczętego, oraz błaganie za matki, by nie ustawały w przekazywaniu swym dzieciom wiary, zanoszona będzie na Jasnej Górze 8 marca.

Konkurs Wiedzy Biblijnej zachętą dla młodych do spotkania z Bożym Słowem
2024/2/5

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” przypomina o propozycji dla uczniów szkół średnich, jaką jest Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. Celem odbywającego się już po raz 28. konkursu jest zachęta młodych do czytania i zgłębiania Pisma świętego…

XVI Konkurs na Wieczernikową Choinkę - 70 lat Apelu Jasnogórskiego
2023/12/20

Już dziś o 9.30 na Jasnej Górze rozpocznie się uroczyste dekorowanie świerków w ramach Konkursu na Wieczernikową Choinkę. Jednym z jego organizatorów jest Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana.

Zapraszamy do włączenia się w nowennę Mszy świętych za „Civitas Christiana” na Jasnej Górze
2023/11/27

Msza Święta Nowenna w intencji dziękczynno-błagalnej z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej dla Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" zostanie odprawiona na Jasnej Górze w dniach od 10 do 18 grudnia o godz. 7.00.

„W Maryi pomoc” – czuwania z bł. prymasem w Domu Matki
2023/6/29

To kontynuacja prowadzonych tu nieprzerwanie od ponad 40 lat modlitw, zanoszonych z 27 na 28 dzień każdego miesiąca. Rok 2023 jest nie tyle błaganiem o rychłą kanonizację kard. Stefana Wyszyńskiego, ile wołaniem do Boga przez jego wstawiennictwo.

Z bł. Prymasem w Nowy Czas: Przyrzekamy Ci umacniać w rodzinach królowanie Chrystusa
2023/6/14

Matko Chrystusowa i Domie Złoty! Przyrzekamy Ci stać na straży nierozerwalności małżeństwa, bronić godności kobiety, czuwać na progu ogniska domowego, aby przy nim życie Polaków było bezpieczne.

Z bł. Prymasem Wyszyńskim w nowy czas: Przyrzekamy stać na straży nierozerwalności małżeństwa
2023/6/2

Jasnogórskie Śluby Narodu i Wielka Nowenna Prymasa Stefana Wyszyńskiego miały decydujące znaczenie dla zachowania wiary Polaków - gościem audycji Izabeli Tyras jest ks. apb. Wacław Depo.

© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej