25 marca - zaproszenie do adoracji i modlitwy

2022/03/25
Adoracj bez Granic YT 25601440
Żróło: Adoracjabezgranic.pl

Kiedy papież Franciszek poinformował, że na prośbę biskupów ukraińskich, w łączności ze wszystkimi biskupami świata poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, wiele środowisk w Kościele ogarnął entuzjazm.

Dotychczas podejmowane przez Piusa XII i Jana Pawła II akty zawierzenia, budziły wątpliwości co do swojej ważności, z racji na niespełnienie wszystkich warunków przekazanych przez Matkę Bożą w trakcie objawień fatimskich – bądź to nie było wymienienia Rosji z nazwy, bądź akt odbywał się bez łączności z wszystkimi biskupami świata.

Dziś o godzinie 17.00, równolegle w Rzymie i w Fatimie odmówiony zostanie Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Wszyscy wierni zostali zaproszeni przez papieża Franciszka do włączenia się w modlitwę – przebłagalną za grzechy i błagalną o pokój na świecie.

O tym jak można dołączyć do modlitwy opowiedział w Radiu Civitas Christiana ks. Dariusz Wojtecki, Asystent Krajowy Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”:

/mdk
1 ppok20220620 0005

Marta Karpińska

Dziennikarz i fotograf, redaktor naczelna kwartalnika "Civitas Christiana".

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#25 marca #Niepokalane Serce Maryi #adoracja #Różaniec do granic #Adoracja Bez Granic #Solo Dios Basta #poświęcenie Rosji Niepokalanamu Sercu NMP
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej