Gala rozdania Nagród im. kard. nom. Ignacego Jeża do obejrzenia online

2023/10/12
Grafika Jez2023

Wręczenie Nagród odbędzie się dnia 15 października 2023 r. (niedziela) o godz. 16.00, w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki przy ul. Piastowskiej 2. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa osobiście lub za pośrednictwem transmisji w serwisie YouTube.

Nagroda im. Kardynała nominata Ignacego Jeża przyznawana jest wyróżnieniem za krzewienie ideałów i postaw, będących świadectwem uniwersalnych wartości chrześcijańskich. Swoją postawą Laureaci przypominają o Tym, o Którym dzisiejszy świat niejednokrotnie wolałby zapomnieć. Nagroda przyznawana jest wspólnie z Biskupem Koszalińsko-Kołobrzeskim oraz „Caritas” Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej za działalność na terenie aktywności Patrona Nagrody.

W tym roku kapituła postanowiła przyznać Nagrodę:

  • biskupowi Seniorowi Edwardowi Dajczakowi - za kontynuację i rozwój dzieła ks. kard. nom. Ignacego Jeża;
     
  • pani Joannie Janusiak ze Słupska - za wielkie serce, pogodę ducha i zaangażowanie w pracy pedagogicznej, traktowanie jej jako służbę drugiemu człowiekowi, zaangażowanie w inicjatywy charytatywne oraz kulturowe Słupska i diecezji koszalińsko kołobrzeskiej;
     
  • pani Małgorzacie Jeżewskiej-Springer z Miastka - za zaangażowanie społeczne w środowisku lokalnym Miastka, oddanie drugiemu człowiekowi, otwartość, pogodę ducha oraz wytrwałe, codzienne ukazywanie nadziei i miłości w wierze.

W tym uroczystym wydarzeniu można wziąć udział osobiście 15 października 2023 r. (niedziela) o godz. 16.00, w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki przy ul. Piastowskiej 2 lub za pośrednictwem serwisu YouTube, gdzie odbędzie się transmisja Gali.

 
Serdecznie zapraszamy!
 
/ab

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Nagroda im. Ignacego Jeża #Nagroda im. kard. Jeża #Koszalin #Civitas Christiana Koszalin #transmisja
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej