„Klucz do Ziemi Świętej”

2018/11/8
dscn3979.jpg

W dniu wczorajszym, 7 listopada 2018 roku, członkowie wrocławskiego Oddziału uczestniczyli we wspólnej Eucharystii, sprawowanej przez ks. płk. Janusza Radzika, asystenta Oddziału, w intencji naszego Przyjaciela śp. Marka Korycińskiego, który odszedł do Pana w roku ubiegłym, oraz wszystkich zmarłych członków, przyjaciół i sympatyków naszego Stowarzyszenia. 

Po Mszy św. w siedzibie Oddziału, zorganizowano spotkanie, podczas którego p. Jan Borek oraz
p. Stanisław Zobniów, członkowie wrocławskiej wspólnoty, przygotowali spotkanie podczas którego podzielili się z przybyłymi swoimi doświadczeniami oraz przeżyciami z pobytu w Ziemi Świętej. Spotkanie ubogacone o film dvd oraz zdjęcia wraz z komentarzem uczestników, wywołało duże zainteresowanie zwłaszcza tych osób, które jak same stwierdziły pragną odwiedzić Ojczyznę Pana Jezusa, lecz jest to dla nich marzenie odległe.

To zainteresowanie pokazuje jak wyjątkowym miejscem jest Ziemia Święta i jaki wzbudza zachwyt. Różnorodność kultur, zwyczajów oraz mnogość miejsc, które warto nawiedzić. Stąd pomysł na kolejne spotkania w Oddziale, na które czekamy z niecierpliwością.

/md

Kowalczyk Marta v2

Marta Kowalczyk

Filolog. Członek Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#spotkanie #wiara #Wrocław #wykład #Ziemia Święta
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej