Rozpoczął się etap szkolny 26. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

2022/03/9
12

Rozpoczął się etap szkolny 26. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli mogą przystąpić do testu, który dostępny jest na platformie konkurs.okwb.pl i po jego zakończeniu otrzymają wyniki. Życzymy powodzenia!

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej już po raz dwudziesty szósty zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do rozpoczęcia przygody lub pogłębienia więzi z treścią zawartą na kartach Pisma Świętego. Podobnie do lat poprzednich, etap szkolny przeprowadzony zostaje z wykorzystaniem platformy konkurs.okwb.pl, na której uczniowie, pod czujnym okiem katechetów, przystępują do składającego się z 45 pytań testu.  Na jego rozwiązanie każdy uczestnik ma równo 45 minut od momentu rozpoczęcia.

Organizatorzy nie przewidują możliwości ponownego przystąpienia do testu. Zaznaczają jednak, że przed wcześniejszym zakończeniem pisania warto sprawdzić, czy na pewno odpowiedzi zostały zaznaczone. O przejściu do kolejnego etapu, który odbędzie się już na szczeblu diecezjalnym, mogą decydować pojedyncze punkty.

/em

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#OKWB #online #katecheci #uczniowie #Pismo Święte #Edycja św. Pawła
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej