Warsztaty Biblijne – “Poczuj radość Ewangelii” w Siedlcach

2016/02/18

Zgłębianie kart Pisma Świętego spotkało się z ogromnym zainteresowaniem podczas Warsztatów Biblijnych, które dobyły się 16 lutego 2016 r. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach.

Młodzież czyta Pismo Święte!

Młodzież z Diecezji Siedleckiej przygotowującej się do XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej miała niepowtarzalną okazję analizować teksty Pisma Świętego obowiązujące w tegorocznej edycji Konkursu. Prowadzący ks. Rafał Pietruczuk – specjalista nauk biblijnych oraz wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej w interesujący i ciekawy sposób omówił m.in. List do Efezjan oraz Pieśń nad Pieśniami. Należy dodać, że wśród uczestników znaleźli się uczniowie i opiekunowie z: Siedlec, Włodawy, Łukowa oraz Garwolina. Wspaniała atmosfera i życzliwość, jaką stworzyli uczestnicy sprawiła, że czas miną bardzo szybko i wyjątkowo. Nie byłoby to możliwe dzięki otwartości dyrekcji i grona pedagogicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach. Organizatorem warsztatów było Katolickie Stowarzyszenie “Civitas Christiana” Oddział w Warszawie.

Kamil Sulej

ss

Szczesny Szymon

Szymon Szczęsny

Historyk, ekonomista, podróżnik. Członek Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Biblia #Civitas Christiana Siedlce #Civitas Christiana Warszawa #formacja #ks. Rafał Pietruczuk #Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej #OKWB #spotkanie biblijne
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej