XIV Spotkanie Młodych z Biblią - zapowiedź

2021/5/12
O Prymasie Wyszynskim w podcastach 1
grafika: Ewa Urbanek

13 maja 2021 r. na Jasnej Górze odbędzie się XIV Spotkanie Młodych z Biblią. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w wydarzeniu wezmą udział jedynie przedstawiciele organizatorów, uczestników i katechetów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, ale wszystkich Państwa zapraszamy do duchowej łączności za pośrednictwem transmisji online.

Plan wydarzenia przedstawia się następująco:

15:30 Msza Święta dziękczynna w 40. rocznicę ocalenia życia św. Jana Pawła II z duchowym udziałem uczestników, katechetów i organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej pod przewodnictwem abpa Wacława Depo, metropolity częstochowskiego (Kaplica Matki Bożej).

16:15 Modlitwa różańcowa dziękczynna za dar życia św. Jana Pawła II, prowadzona przez koordynatorów OKWB w Kaplicy Matki Bożej, gdzie znajduje się najcenniejsza relikwia - przestrzelony pas Papieża Polaka, pod przewodnictwem ks. Ryszarda Umańskiego – asystenta Oddziału KSCCH.

17:00 Złożenie kwiatów i modlitwa pod pomnikiem kard. Stefana Wyszyńskiego - patrona Katolickiego Stowarzyszenia ,,Civitas Christiana” - z błaganiem o błogosławione owoce Jego beatyfikacji dla kościoła w Polsce i Ojczyzny.

Transmisja dostępna będzie na kanale YouTube ojców paulinów https://youtu.be/wJFxJjTob9o oraz na antenie Radia Jasna Góra.

Serdecznie zapraszamy!

/mwż

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Spotkanie Młodych z Biblią #OKWB #św. Jan Paweł II #kard. Stefan Wyszyński
© Civitas Christiana 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej