Zapraszamy do włączenia się w nowennę Mszy świętych za „Civitas Christiana” na Jasnej Górze

2023/11/29
DSC04920
Fot. Mariusz Huk

Msza Święta Nowenna w intencji dziękczynno-błagalnej z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej dla Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" zostanie odprawiona na Jasnej Górze w dniach od 10 do 18 grudnia o godz. 7.00.

Mszę świętą w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej transmitować będzie kanał YouTube Jasna Góra na żywo oraz TVP GO w zakładce "na żywo".

Modlitwa jest takim darem, którego uczyć się nie trzeba; wystarczy chcieć się modlić – a przychodzi. Z jej pomocą najłatwiej jest regulować wszystkie sprawy i zobowiązania; na modlitwie najłatwiej nawiązać kontakt z najbliższymi i zyskać spokój o ich losy. Podobnie jak najłatwiej wywdzięczyć się za okazane dobro. Gdy nadchodzą cierpienia i udręki, również modlitwa pomaga pokonać ich ciężar, gdy składamy Bogu w Jego Ojcowskie dłonie wszystko, co boli - przekonywał patron Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” Prymas kard. Stefan Wyszyński.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego Stowarzyszenia zanoszonej na Jasnej Górze podczas Mszy św. celebrowanych od 10 do 18 grudnia codziennie o godz.7.00 w Kaplicy Matki Bożej. 

Nowenna Mszy św. odbywać się będzie z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej dla Stowarzyszenia "Civitas Christiana".

Bądźmy razem wokół naszej Matki i Królowej.

 

/ab

1 MDK6102

Izabela Tyras

Przewodnicząca Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Częstochowie.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Jasna Góra #Częstochowa #civitas christiana #msza św. #budujcie civitas christiana
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej