image002.jpg

Kurs Małżeński online – jak wzmocnić relacje w czasie epidemii

2020/5/21

Krajowe Biuro Alpha Polska zaprasza na Kurs Małżeński online – jak wzmocnić relacje w czasie epidemii. 15 maja to Międzynarodowy Dzień Rodziny.

Kurs Małżeński online to seria siedmiu spotkań stworzonych po to, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji i budowaniem silnego małżeństwa. Każde ze spotkań trwa około dwie godziny, połowa tego czasu przeznaczona jest na rozmowę pomiędzy partnerami.

Kurs obejmuje siedem cotygodniowych spotkań, każde w tym samym dniu tygodnia i o tej samej godzinie. Co ważne, można uczestniczyć w nim, przebywając w zaciszu własnego domu. Zachęcamy do przeżycia tego czasu w atmosferze randki!

Więcej szczegółów na http://kursymalzenskie.org/kursy-online-zapisz-sie/

Agnieszka i Antonii Tompolscy prowadzą warsztaty dla par od ponad 30 lat, mają czwórkę dzieci. Sami podkreślają: “Nasza miłość dojrzewa, a my nieustannie uczymy się siebie nawzajem. Ponieważ nasze osobowości są bardzo odmienne mamy różnorakie doświadczenia w budowaniu i umacnianiu relacji pomiędzy nami”. Aktywnie działają w Krajowym Biurze Alpha Polska.

Spotkania obejmują następujące tematy:

Mocne fundamenty – nauczcie się wzajemnie rozumieć swoje potrzeby.
Sztuka komunikacji – jak komunikować się efektywnie.
Rozwiązywanie konfliktów – opracujcie metody rozwiązywania konfliktów i sporów.
Moc przebaczenia – dowiedzcie się, jak przepraszać i przebaczać sobie nawzajem.
Wpływ rodziny – przeszłość i teraźniejszość – rozpoznajcie jak wychowanie wpływa na Waszą relację. Dobry seks – znajdźcie sposoby rozwijania relacji seksualnej.
Miłość w działaniu – odkryj „język miłości” Twojego partnera i jak właściwie okazywać mu miłość.

Kurs ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Za udział w Kursie nie będą pobierane opłaty. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Podręcznika Uczestnika” (15 zł. egz.). Podręcznik podzielony jest na rozdziały, które odpowiadają tematom poruszanym na Kursie. Jest to świetny przewodnik po Kursie Małżeńskim, zawierający konspekty wykładów, praktyczne ćwiczenia i miejsce na notatki. Stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego uczestnika i towarzyszy mu w czasie każdej sesji.

/mwż

© Civitas Christiana 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej