"Spotkanie" to jest opowieść o życiu

2023/02/27
fb ogolny rekolekcje 2023 v2
Grafika profeto.pl

Wielki Post to czas bardzo osobisty, czas oczekiwania, czas ukrycia, czas działania… Te 40 dni to także czas spotkania. Dlatego po raz kolejny zapraszamy właśnie CIEBIE do stołu spotkania, karmienia i dzielenia się nim . Przy stole czeka na Ciebie Józef Broda z Tym, który jest najważniejszy, który kocha miłością przez wielkie M… z Bogiem.

"Wiedzieć nie znaczy czynić", "długa droga przez teorię, a krótka przez przykład", to tylko niektóre ze słów wprowadzających wypowiedzianych przez Józefa Brodę, prowadzącego w roku bieżącym rekolekcje wielkopostne na kanale YouTube Profetopl. 

Dzisiaj siadasz do wyjątkowego stołu spotkania. Możesz zapytać, dlaczego ten stół jest taki wyjątkowy, a ja udzielam już krótkiej odpowiedzi.

Każdy z nas, bez względu na miejsce urodzenia, zamieszkania, a nawet status społeczny ma swoje przeżycia - te dobre, ale i te złe. Każdego dnia stawiamy przed sobą mnóstwo pytań. Zapominamy, niestety, że najlepiej jest przeżywać swoje wspomnienia i szukać odpowiedzi na postawione przez nas pytania w towarzystwie drugiego człowieka. Usiądź z nami do stołu spotkania i wsłuchaj się w słowa, które pomogą Ci w poszukiwaniach największej z Miłości…

 Kolejne odcinki rekolekcji „Spotkanie” będą ukazywały się w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu.

/em

2 Ewa Makowska 2

Ewa Makowska

Miłośniczka dobrej literatury oraz produkcji filmowych. 

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Profeto #Rekolecje Wielkopostne #Józef Broda #patronat medialny #e-civitas #Wielki Post
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej