Korporacja zabójców [Fronda]

2016/05/11

Dwaj historycy postanowili prześwietlić prezydenturę Władimira Putina i dokonali wnikliwej analizy rosyjskich służb. Opisują fałszowanie wyborów, przejęcie mediów publicznych i wasalizację mediów prywatnych, a także operację przejęcia władzy od skompromitowanego w oczach społeczeństwa Jelcyna.

korporacja zabójców okładkaJaki był pierwszy i najbardziej znany skandal związanym z działalnością Władimira Putina? Jakie przestępstwa ma na swoim koncie obecny prezydent Rosji? Czego boi się Putin i kto uważa, że jest on „specjalistą od dogadywania się z ludźmi”?
Każdy człowiek podważający prawo republik bałtyckich do niepodległości jest albo propagandystą Kremla albo agentem Putina (i bez znaczenia jest, czy działającym dobrowolnie czy odpłatnie).
Prokuratura moskiewska wielokrotnie przeszukiwała mieszkania autorów i konfiskowała komputery i dyski przenośne z notatkami do prezentowanej książki. Władimir Pribyłowski 13 stycznia 2016 r. został znaleziony martwy w swoim moskiewskim mieszkaniu. Jurij Felsztyński mieszka w Stanach.

Jeżeli Władimir Putin wygra wybory w 2018 roku to będzie rządzić Rosją nieprzerwanie przez 20 lat. Dłużej rządził tylko Stalin.

Fragment książki TUTAJ
mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#KGB #Korporacja zbójców #książka Fronda #Putin #Rosja
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej