Ojcostwo to nie żarty!

2022/05/25
NakreconyTata plakat B1 v10 patronaty scaled
Plakat: Rafael Film

Ben, niespełniony komik, montażysta reality TV, pogrąża się w kryzysie wieku średniego. Umieszczane w internecie filmiki z jego komediowymi występami nie cieszą się popularnością – do czasu, aż syn nagrywa go próbującego nieudolnie naprawić… spłuczkę sedesową. Dziesięciolatek wrzuca do sieci film, a ten momentalnie staje się viralem i rozpoczyna karierę Bena w mediach społecznościowych jako Selfie Dad.

Czy popularność i sukces pozwoli Benowi odzyskać szczęście i rodzinę? Może recepty na udane życie powinien poszukać w Biblii, do czego niestrudzenie zachęca go młody współpracownik kształcący się na pastora? A może musi wrócić do młodzieńczych marzeń i uporać się z przeszłością?

Przyjemna i zabawna komedia familijna o tacie, który otrząsa się z kryzysu wieku średniego i ponownie nawiązuje kontakt z rodziną… z Biblią w jednej ręce i telefonem w drugiej.

Zabierz swojego tatę do kina! Wspaniały, rodzinny film specjalnie na Dzień Ojca!

REKOMENDACJE FILMU

„Nakręcony tata” jest zdecydowanie bardziej emocjonalnym i satysfakcjonującym dziełem. Prawdopodobnie będzie bawić widzów jeszcze długo po Dniu Ojca.
(ŹRÓDŁO: Variety)

***

„Nakręcony tata” bardzo dobrze odzwierciedla prawdziwe zmagania związane z wyborem Bożego życia zamiast tego, co świat uważa za akceptowalne. W bardzo humorystyczny sposób widzimy, co prowadzi do tego, czego wszyscy szukamy – pokoju. Od początkowych podobieństw do klasycznego filmu „To wspaniałe życie”, aż po sam koniec, kiedy ludzie z całego świata deklarują: „Wchodzę w to”, mojego męża i mnie wciągnęła fabuła i humor. Prawie musieliśmy kilka razy zrobić przerwę, żeby się przestać śmiać! Bardzo zabawny film realistycznie pokazujący, jak ważne jest zaangażowanie taty w życie rodziny. Uwielbiam ten film! Potrzeba więcej takich.
(ŹRÓDŁO: Rotten Tomatoes)

Źródło: rafaelfilm.pl

/em

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Dzień Ojca #film #film religijny #film chrześcijański #rafael film #zapowiedź #e-civitas
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej