Czystość w zgodzie z naturą! Linia BIOstar cleaning products

2021/4/15
biostar
Źródło: GRUPA INCO S.A.

GRUPA INCO S.A. z myślą o swoich Konsumentach i ich przyszłości stworzyła markę BIOstar cleaning products – innowacyjną na skalę światową linię naturalnych produktów czyszczących do utrzymania czystości w całym domu.

W oparciu o wiedzę i długoletnie doświadczenie technologów powstały wyjątkowe receptury, łączące siłę naturalnych składników czyszczących, bezpieczeństwo naturalnych ekstraktów roślinnych oraz Naturalny Czynnik Bioaktywny z zawartością specjalnie wyselekcjonowanych szczepów pożytecznych bakterii probiotycznych.

Dobroczynne działanie probiotyków rozłożone w czasie

Każdy z szczepów pożytecznych probiotyków posiada zdolność wytworzenia odpowiednich enzymów w zależności od rodzaju zabrudzenia znajdującego się na danej powierzchni. Naniesione na powierzchnię podczas mycia mikroorganizmy probiotyczne natrafiając na zanieczyszczenie tłuszczowe, białkowe czy wodorowęglanowe, w szczególności znajdujące się w szczelinach czyszczonej powierzchni i stykając się z cząsteczkami brudu uwalniają enzymy prowadzące do jego rozpadu.

Jednak proces czyszczenia usuwania zabrudzeń nie kończy się z chwilą zakończenia mycia powierzchni przez użytkownika. Efekt czyszczenia ulega przedłużeniu nawet do trzech dni po procesie mycia. Efektem tego działania jest nie tylko czyszczenie powierzchni z zabrudzeń, ale także stopniowe hamowanie rozwoju nieprzyjaznych człowiekowi bakterii i utrzymanie prawidłowej mikroflory na czyszczonych powierzchniach. Dzięki temu czyszczone powierzchnie stają się higienicznie czyste jeszcze przez długi czas. Dzięki zastosowaniu technologii probiotycznej, przy regularnym stosowaniu preparatów, usuwane będą zanieczyszczenia organiczne kryjące się również w szczelinach, zakamarkach i bruzdach czyszczonych powierzchni.

Zamień swoje detergenty na naturalne środki czystości BIOstar cleaning products i dbaj o swój dom, w zgodzie z naturą.

Więcej na: www.biostar.pl

/mwż

 

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#GRUPA INCO #BIOSTAR #Biostar cleaning products #probiotyki #śrdoki czystości #Naturalny Czynnik Bioaktywny
© Civitas Christiana 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej