Marka ABE proponuje linię produktów do higienicznej dezynfekcji rąk

2020/12/18
inco
źródło: Grupa INCO

Pandemia koronawirusa na świecie i w Polsce spowodowała, że temat higienicznej czystości rąk oraz higieny powierzchni w naszych domach, w szczególności tych na których przygotowujemy posiłki, stał się dla nas bardzo ważny.

Co możemy zrobić, aby codzienne czynności takie jak przygotowywanie posiłków, praca i spotkania z ludźmi były bezpieczniejsze dla nas i naszych bliskich? Czy na co dzień możemy zmniejszyć ryzyko zakażenia nie tylko wirusami, ale też innymi patogenami takimi jak bakterie czy grzyby?

Odpowiedź brzmi tak! Podstawą jest oczywiście regularne mycie rąk wodą z mydłem, a w przypadku powierzchni w domu  – usuwanie zabrudzeń i mycie ich wodą i odpowiednim detergentem. Zwykłe mycie jednak nie zawsze wystarcza aby usunąć niebezpieczne patogeny, a czasem, np. w podróży, nie mamy takiej możliwości. Warto więc włączyć w swoje codzienne nawyki regularne używanie preparatów do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Marka ABE proponuje bardzo skuteczną i wygodną w użyciu linię produktów do higienicznej dezynfekcji rąk. Do wyboru mamy dwie postacie produktu. Możemy wybrać szybkoschnący płyn w wygodnym atomizerze lub żel w większym opakowaniu do użytku w domu lub biurze bądź małym, wygodnym opakowaniu 60 ml, który zawsze możemy mieć przy sobie w torebce lub kieszeni. 

Niezależnie czy wybraliśmy płyn czy żel,  mają one równie skuteczne działanie dezynfekcyjne, likwidując bakterie, grzyby oraz wirusy bez użycia wody. Dodatkowo, żel ma w swojej formule składnik pielęgnujący, który zmniejsza uczucie dyskomfortu i wysuszenia skóry mogące pojawić się przy częstej dezynfekcji rąk.

Gdy zadbaliśmy już o ręce, możemy zająć się powierzchniami w domu. Tutaj specjalistą jest Ludwik, który wprowadził specjalny produkt do dezynfekcji powierzchni. Płyny Ludwik przeznaczone są do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością.

Płyn do dezynfekcji powierzchni Ludwik zabija bakterie, wirusy i grzyby a do tego nie zawiera chloru i szybko wysycha. Dzięki niemu, znacznie zmniejszymy ilość patogenów na czyszczonych powierzchniach, więc przygotowywanie i spożywanie posiłków w naszych domach stanie się dużo bezpieczniejsze.

/mwż

© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej