Pokażmy swoje przywiązanie do wartości rodzinnych i szacunek dla życia

2014/05/30

Jacek Sapa Prezes Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny zaprasza  na Marsze dla Życia i Rodziny, które odbędą się 1 czerwca w całej Polsce.

Marsz dla Życia odbędzie się w 130 miastach, jest to wspaniała okazja, by pokazać nasze przywiązanie do wartości rodzinnych i szacunek dla życia ludzkiego.W tym roku będziemy maszerować pod hasłem: “Rodzina obywatelska. Rodzina – wspólnota – samorząd”. Chcemy w ten sposób przypomnieć rządzącym, że na rodzinę warto postawić. Bo to w kochającej się rodzinie wychowują się kolejne pokolenia odpowiedzialnych obywateli. Z drugiej strony chcemy zachęcić rodziny do zaangażowania w sprawy lokalne.

Marsz to przede wszystkim święto rodzin i miejsce, gdzie spotykamy osoby, z którymi łączą nas te same wartości. Dlatego szczególnie zapraszamy tych, którym bliska jest myśl o zdrowych i dobrych rodzinach oraz troska o życie, a także ruchy, stowarzyszenia, szkoły i wiele innych.

Szczególnie zapraszam na IX Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie (start o 15.00 z Placu Trzech Krzyży). Przez Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście przejdziemy na Plac Zamkowy. A tam wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci: koncert dzieci z programu “Ziarno”, konkursy rodzinne, dla wszystkich Mam w stanie błogosławionym mamy niespodziankę.  Mamy nadzieję, że w tym roku wspólnie maszerować będzie milion Polek i Polaków.

 

pgw

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#marsz dla życia #rodzina #Sapa
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej