#STARTER

2019/08/30
58735003-2391427444222428-7103895217756962816-n.png

Już 28 września 2019 r. w Warszawie odbędzie się katolicka konferencja młodzieżowa. To nie tylko nudne wykłady, ale warsztaty, koncerty, świadectwa, modlitwy uwielbienia, rozmowy z księżmi i psychologami! Miesięcznik “Civitas Christiana” objął patronatem medialnym to wydarzenie.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać inspirujących świadectw, konkretnych nauczań.  Wezmę udział w warsztatach, w modlitwie uwielbienia, we Mszy Świętej. Organizatorzy przygotowali także koncerty, w których zagrają zespoły chrześcijańskie m.in. Muode Koty czy Projekt Przebudzenie. Na młodych czeka również możliwość rozmowy z księżmi czy psychologiem, ale również spędzenie czasu w gronie znajomych!

W czasach, kiedy wiara dla młodych ludzi wydaje się nudna i nieżyciowa – my wierzymy w to, że Bóg chce rozpalać nasze serca, żeby nasza wiara mogła być naprawdę żywa, a nasze życia pełne pasji! Wierzymy, że Bóg ciągle na nowo woła do nas: Przebudź się, przebudź! Przyodziej moc twą, Syjonie! Oblecz się w szaty najokazalsze, o Święte Miasto, Jeruzalem! […] Otrząśnij się z prochu, powstań, o Branko Jerozolimska! Rozwiąż sobie więzy na szyi, pojmana Córo Syjonu! (Iz 52,1n) – czytamy na oficjalnej stronie konferencji.

Zarejestrować może się każdy, chociaż miejsca na to wydarzenie zostały już zapełnione, można jeszcze się dopisać do listy rezerwowej.

W każdej chwili można również wesprzeć organizację konferencji poprzez wpłaty na konto bankowe lub przez serwis zrzutka.pl.

Organizatorem wydarzenia jest wspólnota Abba. To katolicka wspólnota charyzmatyczna, zaangażowana w dzieło Nowej Ewangelizacji. Naszym celem jest prowadzenie ludzi do poznania Boga jako Ojca, pojednania z Kościołem i zakorzenienia w lokalnej wspólnocie.

Więcej informacji na: http://starter.waw.pl/

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#katolicka konferencja młodzieżowa #konferencja #młode osoby #młodzi #slider #warszawa
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej