WarsawTour – odkryj Warszawę z aplikacją!

2019/09/19
warsawtour.jpg

Stolica Polski ma wiele nieodkrytych miejsc. Teraz zwiedzanie miasta może być o wiele łatwiejsze, ponieważ powstała aplikacja WarsawTour. Dostępna na oprogramowanie Androis i IOS.

Apilkacja WarsawTour jest oficjalnym przewodnikiem mobilnym, który został przygotowany z myślą o polskich i zagranicznych turystach. Została ona stworzona przez Stołeczne Biuro Turystyki.

Aplikacja może działać w trybie offline. Pozwala ona zaplanować zwiedzanie Warszawy według indywidualnych zainteresowań. Można wybrać aż 11 różnych tematów spacerów. Tak naprawdę to użytkownik decyduje, którą trasą chce pójść. Czy chce się zapoznać z niezwykłą historią Warszawy, idąc śladami powstania warszawskiego, czy jednak chciałby poznać historie związane z Fryderykiem Chopinem. Dzięki aplikacji, turysta może łączyć elementy poszczególnych tras i tworzenia własnej, zindywidualizowanej ścieżki zwiedzania.

WarsawTour obecnie w wersji polskiej i angielskiej (język jest wybierany automatycznie zgodnie z ustawieniami urządzenia) jest dostępna na urządzeniach z systemami iOS i Android. Aplikacja jest dostępna w sklepach AppStore i Play, a także pod adresem app.warsawtour.pl.

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#aplikacja #turyści #turystyka #warsaw #warsawtour #warszawa #zwiedzanie
© Civitas Christiana 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej