Warto się wybrać na XXIV Targi Wydawców Katolickich (WIDEO)

2018/04/13
dsc09951-1.jpg

Impreza wydawnicza z udziałem 170 wydawców, prezentujących blisko 12 tys. tytułów, rozpoczęła się w czwartek, 12 kwietnia w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim. XXIV Targi Wydawców Katolickich potrwają do niedzieli, 15 kwietnia. Na stoisku nr 48 swoją ofertę prezentuje Instytut Wydawniczy Pax.

Targi, tak jak poprzednie, odbywają się w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4 w Warszawie. W programie (zobacz) znalazły się spotkania autorskie, promocje premierowych publikacji, seminaria oraz panele dyskusyjne.

Warto odwiedzić stoisko nr 48 – Instytutu Wydawniczego PAX, który w swojej ofercie przygotował m.in. publikacje nawiązujące do 100-lecia niepodległości Polski, obchodzonego Roku Św. Józefa Kaliskiego i przypadającej 50. rocznicy śmierci wybitnej katolickiej pisarki Zofii Kossak-Szczuckiej.

Na stoisku z bogatą ofertą wydawnictwa można nabyć również książkę nagrodzoną zeszłorocznym FENIKSEM: „Komiksowe wprowadzenie do filozofii”. W sobotę natomiast swoje publikacje będzie podpisywał ks. Piotr Kozłowski, autor książek „Ewangelia to nie żarty” i „Randka z Bogiem i z człowiekiem…”, które ukazały się nakładem IW PAX.

Targi potrwają do niedzieli, 15 kwietnia.

mk

Książki IW PAX na Targach Wydawców Katolickich!

W Warszawie ruszyły XXIV Targi Wydawców Katolickich

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Arkady Kubickiego #do czytania #Instytut wydawniczy pax #książka #slider #XXIV Targi Wydawców Katolickich #Zofia Kossak
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej