Zapraszamy na film “Tajemnica objawienia”

2018/8/14
plakat-tajemnica-objawienia-1.jpg

24 sierpnia na ekrany kin trafi film opowiadający o ukazaniu się Maryi osiemnastoletniej dziewczynie, na południu Francji.

Obraz pokazuje jak do tajemnicy objawienia podchodzą różne osoby, co z kolei jest wyrazem ich stosunku do wiary i relacji z Bogiem. Widzowie mogę obserwować śledztwo, które ma potwierdzić lub obalić, prawdziwość widzeń jednej z bohaterek.

Opis dystrybutora Kino Świat:

Reporterskie śledztwo, objawienie religijne i zagadka, której rozwiązanie wykracza daleko poza doczesność. Wszystko to w najnowszym, poruszającym filmie Xaviera Giannoli – zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji. W obsadzie produkcji wystąpiła plejada znakomitych francuskich aktorów, m.in.: nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej, laureat Cezara i Złotej Palmy – Vincent Lindon („Miara człowieka”), znany z hitów „Quantum of Solace” i „Uprowadzona” – Anatole Taubman oraz Patrick d’Assumçao („Śmierci Ludwika XIV”).

Tajemnice objawienia” to thriller psychologiczny. Historia o wierze i jej poszukiwaniach

– Barbara Hollender, Rzeczpospolita.

Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety otrzymuje tajemniczy telefon z Watykanu. Wynika z niego, że w małym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się błyskawicznie i sprawiają, że na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów. Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, mającej rzucić nowe światło na zdumiewające wydarzenia.

/wj

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#film #objawienie #tajemnica objawienia #Xavier Giannoli
© Civitas Christiana 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej