Home / Rozmaitości / Chrześcijańskie studio filmowe wyprodukuje film o chłopcach uratowanych w Tajlandii
movie-2545676-640.jpg

Chrześcijańskie studio filmowe wyprodukuje film o chłopcach uratowanych w Tajlandii

Michael Scott, jeden z dyrektorów firmy Pure Flix chce stworzyć wielki obraz z hollywoodzkimi gwiazdami.

Mężczyzna obserwował akcję ratunkową z bliska, gdyż mieszka w Tajlandii. Dodatkowo jego żona znała ratownika, który zginął podczas akcji. Producenci planują przeprowadzenie wywiadów z kluczowymi osobami biorącymi udział w wielkim przedsięwzięciu, jakim była udana próba uwolnienia chłopców i ich trenera z jaskini, oraz z uratowanymi i ich rodzinami.

Michael Scott jest przekonany, że należy działać szybko gdyż na pewno pojawią się inne wytwórnie zainteresowane tematem. Jest już nawet pierwszy pomysł na scenariusz. Głównymi bohaterami mieliby być dwaj brytyjscy nurkowie, którzy odnaleźli chłopców. Studio prowadzi także rozmowy z osobami, które mogą wziąć udział w produkcji. Dotychczasowym największym sukcesem Pure Flix okazał się film Bóg nie umarł.

Jeden z koordynatorów akcji ratunkowej, Anmar Mirza, w wypowiedzi dla telewizji CBS News stwierdził, że wyprodukowanie obrazu, który będzie pokazywać historię chłopców będzie bardzo trudne. Nie można stworzyć horroru, który byłby porównywalny z tamtymi wydarzeniami. Ratownik dodał też, że od 30 lat bierze udział w podobnych akcjach i nie potrafi sobie przypomnieć żadnej, która byłaby tak skomplikowana.

/wj

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce

Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więce

#Bóg nie umarł, #film, #Tajlnadia