Rejestracja “last minute” na ŚDM

2016/07/13
last-minute-sdm.png

Z myślą o uczestnikach, którzy nie zarejestrowali się w standardowym systemie rejestracyjnym Światowych Dni Młodzieży, komitet organizacyjny uruchomił moduł rejestracji „Last Minute”, w którym będzie można dokonać uproszczonego zgłoszenia jeszcze do 22 lipca.

Jak wyjaśniają organizatorzy, „Last Minute” to uproszczona wersja dotychczasowej procedury rejestracji, przeznaczona szczególnie dla pojedynczych osób chcących wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Umożliwia rejestrację i wybór odpowiedniego rodzaju pakietu pielgrzyma zarówno dla grup do 150 osób, jak i dla pojedynczych pielgrzymów.

– W ostatnim czasie mamy bardzo wiele pytań, czy pojedyncze osoby, bądź rodziny czy grupy przyjaciół mogą także zarejestrować się na Światowe Dni Młodzieży. Moduł „Last Minute” jest dedykowany właśnie im – tłumaczy ks. Andrzej Wołpiuk, koordynator departamentu rejestracji. – Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze się nie zarejestrowali by zrobili to w systemie „Last Minute”. Zależy nam, by jak najwięcej pielgrzymów zarejestrowało się i w pełni wzięło udział w tym niezwykłym Święcie Młodych.

Moduł „Last Minute” będzie otwarty do dn. 22 lipca. W odróżnieniu od działającego wcześniej modułu rejestracyjnego, składa się tylko z jednej fazy rejestracji, uproszczonej procedury i umożliwia płatność jedynie kartą kredytową (Visa, Maestro, MasterCard) wyłącznie w walucie euro. – Rejestracja „Last Minute” obejmuje jedynie Wydarzenia Centralne w Krakowie – tłumaczy ks. Andrzej Wołpiuk. – Nie daje zatem możliwości uczestnictwa w Dniach w Diecezjach.

program ŚDM

– Warto wesprzeć młodych, którzy ze względu na trudności finansowe nie zgłosili swojego udziału przez rejestrację, choć tego pragną. Potrzebne jest również tworzenie dobrej atmosfery wokół tego ważnego przeżycia – apelował kard. Stanisław Dziwisz w Słowie pasterskim na XV niedzielę zwykłą “C”. Metropolita krakowski zachęca młodych do wzięcia udziału w Światowych Dniach Młodzieży, do zażyłości z Chrystusem i do dzielenia się świadectwem wiary z młodzieżą innych krajów, która nawiedzi w tym czasie Polskę: “Przychodźcie ze wszystkimi sprawami do Jezusa. Stawiajcie Mu pytania, jak to uczynił młody człowiek z Ewangelii. Za parę dni przyjadą do was rówieśnicy z całego świata. Chcą się spotkać przede wszystkim z wami – z polską młodzieżą. Chcą porozmawiać. Chcą także wspólnie wyznać, że idą przez życie z Jezusem” – zachęca kard. Dziwisz.

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 potrwają od 25 do 31 lipca. Poprzedza je wiele wydarzeń towarzyszących w diecezjach. Szczegółowe programy i rejestracja last minute jest możliwa za pośrednictwem strony krakow2016.com.

Marcin Kluczyński
/krakow2016.com

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#kard. Stanisław Dziwisz #Kraków 2016 #papież Franciszek #program ŚDM #rejestracja ŚDM #ŚDM 2016 last minute #Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej