Aplikacja Pielgrzym pomoże podczas ŚDM

2016/07/18
ap-sdm-2016.png
„Pielgrzym” – to aplikacja przeznaczona dla pielgrzymów, którzy przybędą na ŚDM, lecz używać jej będą mogli również mieszkańcy Krakowa. Spełnia funkcje mobilnego przewodnika, mapy i informatora. Aplikacja stworzona we współpracy komitetu organizacyjnego ŚDM z firmą Comarch, najlepiej sprawdzi się podczas Światowych Dni Młodzieży.

Osoby posiadające w urządzeniach mobilnych system Android będą mogły pobrać aplikację „Pielgrzym” na swoje smartfony i tablety. Aplikacja ŚDM 2016 jest darmowa i dostępna w dziewięciu językach, dzięki czemu przybysze z całego świata będą mogli bez problemu wybrać język, w którym się porozumiewają. Z pewnością ułatwi poruszanie się po Krakowie i okolicach w czasie trwania Światowych Dni Młodzieży.
Każdy użytkownik będzie mógł spersonalizować aplikację, poprzez wprowadzenie swojego miejsca zakwaterowania, katechez w których chce uczestniczyć lub miejsc, które chciałby odwiedzić. Główne funkcjonalności będą dostępne w trybie offline, co umożliwi pracę nawet w sytuacji utrudnionego dostępu do Internetu.
W aplikacji dostępna będzie mapa, na której zaznaczone zostaną miejsca najważniejszych wydarzeń w czasie ŚDM. Możliwe będzie wyznaczenie trasy od lokalizacji, w której aktualnie znajduje się pielgrzym do wybranego punktu na mapie. Nie zabraknie przewodników pomagających pielgrzymom w dotarciu i zwiedzeniu interesujących miejsc w Krakowie.
Aplikacja Pielgrzym pomoże Ci w przeżywaniu ŚDM w Krakowie. Znajdziesz tutaj modlitwy, pieśni i inne teksty duchowe. Harmonogram wydarzeń pomoże Ci zaplanować czas, a lista miejsc i mapa będzie pomocna w poruszaniu się po Krakowie. Pobierz aplikacje i bądź na bieżąco! / fot. screen: play.google.com
Aplikacja Pielgrzym pomoże Ci w przeżywaniu ŚDM w Krakowie. Znajdziesz tutaj modlitwy, pieśni i inne teksty duchowe. Harmonogram wydarzeń pomoże Ci zaplanować czas, a lista miejsc i mapa będzie pomocna w poruszaniu się po Krakowie. Pobierz aplikacje i bądź na bieżąco! / fot. screen: play.google.com
Aplikacja wyposażona jest również w rozmówki, teksty liturgiczne, modlitewniki oraz śpiewniki pomagające pielgrzymom w kontaktach i ułatwiające przeżycie duchowe Światowych Dni Młodzieży.
W aplikacji znajdzie się spis najważniejszych numerów kontaktowych do służb odpowiadających za bezpieczeństwo, czy do placówek dyplomatycznych dzięki czemu, goście ŚDM nie muszą szukać ich na własną rękę, a ponad to będą mieli je w jednym i łatwo dostępnym miejscu.
W aplikacji znajduję się bardzo pomocny harmonogram wszystkich wydarzeń związanych z ŚDM. Poza najważniejszymi uroczystościami religijnymi uwzględnia on, także katechezy oraz wszelkie inicjatywy Festiwalu Młodych. Wszystkie te wydarzenia będzie można wyszukiwać wg. miejsca, w którym użytkownik aktualnie się znajduje. Korzystający z tej aplikacji otrzymają powiadomienia, jakie wydarzenia wkrótce się rozpoczną oraz gdzie będą miały miejsce. Aplikacja zawiera funkcje aktualizowane online – np. pogoda, powiadomienia o ewentualnych utrudnieniach lub zmianach w transporcie. „Pielgrzym” zakłada możliwość połączenia z mediami społecznościowymi.
Do pobrania tutaj: Google Play
mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Android #Aplikacja Pielgrzym #ŚDM 2016 #Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 #WYD 2016
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej