Opole: Konkurs fotograficzny “Wy jesteście pokoleniem przyszłości”

2017/03/24
konkurs-folder-civitas-2017-sl2.jpg

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Opolu oraz Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Byczynie (woj. opolskie) po raz czwarty organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pt. „Myśli i rozważania Stefana kardynała Wyszyńskiego w obiektywie młodego pokolenia”.


Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jako organizatorzy pragniemy zachęcić młodzież do wykonywania zdjęć w kontekście nauk społecznych Wielkiego Polaka – Stefana kardynała Wyszyńskiego, a także zwrócić uwagę na wartości chrześcijańskie, płynące z nauk Prymasa Tysiąclecia.

Tegoroczne hasło konkursu brzmi: „Wy jesteście pokoleniem przyszłości”. Ma ono na celu podkreślenie roli młodego pokolenia w życiu społeczeństwa oraz uwrażliwienie go na otaczającą rzeczywistość i ludzi. Tym goręcej zachęcamy młodzież do zainteresowania się konkursem.

Zwracamy się z wielką prośbą o przekazanie informatora uczniom zainteresowanym fotografią, dla których jest ona pasją lub której tajniki dopiero poznają. Inicjatywa ma na celu wyłowić talenty i pokazać je szerszemu odbiorcy. Jest także doskonałą okazją do promocji szkoły. Bardzo dziękujemy za pozytywne odniesienie się do naszej prośby.

Folder konkursowy “Wy jesteście pokoleniem przyszłości” [do pobrania]

Alina Kostęska

/ss

Szczesny Szymon

Szymon Szczęsny

Historyk, ekonomista, podróżnik. Członek Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Alina Kostęska #fotografia #konkurs. kard. Stefan Wyszyński #młodzież
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej