„Piękno Duszy” – wystawa malarstwa w Gdańsku

2018/04/24
p4070091cch.jpg

Zapraszamy do Galerii Mariackiej, w dniach 20 kwietnia – 7 maja 2018, na wystawę Alicji Walczak.

Urodzona w Gdańsku artystka-malarz, fotografik, absolwentka Akademii sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom uzyskała na Wydziale Grafiki obroną pracy “Energia Światła” w 2010 roku. Jest również  dziennikarką – absolwentką dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Komunikacji Społecznej w Gdyni, tłumaczką języka włoskiego – ukończyła szkołę Scuola Intterpreti International School we Włoszech. Lubi podróże, jest pasjonatką śpiewu, tańca i sportu.

Autorka zaprasza do swojego świata pełnego mistyki, który tętni życiem i kolorem, gdzie obraz ze słowem stają się wkraczaniem w głębsze pokłady  świadomości. Artystka zajmuje się zagadnieniami przestrzeni malarstwa i jej relacjami duchowej strony otaczającego świata z pięknem oraz wrażliwością niezbędną do wykonywanych prac. Widzieć bowiem ,to coś więcej niż patrzeć. Istotą jest jego odczytywanie, przeżywanie tzw. współodczuwanie.

Zapraszamy do Galerii Mariackiej na wystawę obrazów Alicji Walczak pt. Piękno Duszy. Galeria czynna od wtorku do piątku w godz. 12.00- 17.00

mak

Kowalczyk Marta v2

Marta Kowalczyk

Filolog. Członek Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Alicja Walczak #wystawa
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej