Home / Zapowiedzi / Siedlce: druga edycja warsztatów biblijnych
56866475-412190226003030-1514125105989419008-n.jpg

Siedlce: druga edycja warsztatów biblijnych

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Warszawie serdecznie zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych wraz z katechetami na drugą edycję warsztatów biblijnych, poświęconych Księdze Wyjścia, które odbędą się 16 kwietnia 2019 r. o godz. 9:45 w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym  przy ul. Bpa I. Świrskiego 54 w Siedlcach.

Warsztaty poprowadzi ks. dr Mariusz Świder -specjalista w dziedzinie nauk biblijnych. Postulator procesu beatyfikacyjnego biskupa Ignacego Świrskiego. Dyrektor Bursy Św. Stanisława Kostki w Siedlcach. Członek komisji konkursowej etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: kamil.sulej@civitaschristiana.pl do 12 kwietnia 2019 r. (piątek) wpisując w temacie wiadomości: II warsztaty biblijne_Siedlce.

W treści zgłoszenia prosimy podać: nazwę szkoły, imię i nazwisko, e-mail oraz tel. kontaktowy opiekuna oraz imiona i nazwiska uczestników.

Warsztaty mają na celu przygotowanie młodzieży do udziału w 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane, otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Program:

9:45                             Rejestracja
10:00                          Warsztaty cz. I
10:45 – 11:00              Przerwa
11:00 – 11:45              Warsztaty cz. II
11:45 – 12:00              Przerwa

12:00                          Wspólna modlitwa Anioł Pański

12:10 – 13:10              Warsztaty cz. III

13:15                          Zakończenie

Uczestników prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego lub wydruku wymienionych fragmentów. Rekomendowany najnowszy przekład z języków oryginalnych z komentarzem (Edycja Świętego Pawła, 2011).

Wysyłając do nas maila potwierdzającego chęć zapisania się na wydarzenie, przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, że administratorem danych jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” z siedzibą przy ul. Wspólnej 25, 00-519 Warszawa, e-mail: kancelaria@civitaschristiana.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych: iod@civitaschristiana.pl

Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji na organizowane przez Stowarzyszenie wydarzenie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane te będą przetwarzane na czas trwania wydarzenia, na które Pan/Pani dokonali zapisu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Stowarzyszenia, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Stowarzyszeniu na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Osoba zainteresowana posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,  gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału
w organizowanym przez Stowarzyszenie wydarzeniu.

Informujemy ponadto, że dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce

Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więce

#biblia, #okwb, #warsztaty, #warsztaty biblijne, #wiedza biblijna