Szczecin: Włącz się w Maraton Biblijny

2015/11/13

Mieszkańców Szczecina i okolic zachęcamy do udziału w 12-godzinnym Maratonie Biblijnym, który odbędzie się 24 listopada br., w przeżywanym wtedy Tygodniu Słowa Bożego. Organizatorzy z “Civitas Christiana” zapraszają już od 6 rano do Bazyliki św. Jana Chrzciciela, przy ul. Bogurodzicy 3A w Szczecinie.

Tym razem uczestnicy szczecińskiego Maratonu Biblijnego będą rozważali teksty 1 i 2 Księgi Samuela, Ewangelii wg św. Mateusza oraz Księgi Psalmów. Jak tłumaczą organizatorzy z tamtejszego “Civitas Christiana”, wybór tekstów jest ukierunkowany na postać Dawida, gdyż tematem Tygodnia Słowa Bożego są jego słowa: Nie lękaj się, bo gorąco pragnę okazać Ci miłosierdzie 2Sm 9,7. – Obok innych inicjatyw w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej, te publicznie czytane i rozważane teksty Biblii mają na celu nie tylko promować Pismo Święte, ale też przygotować do głębszego przeżycia nadchodzącego Roku Miłosierdzia – tłumaczy Bernarda Korycko, inicjatorka wydarzenia.

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#24 listopada 2015 #Bernarda Korycko #Biblia #civitas christiana #formacja #Maraton Biblijny w Szczecinie #Pismo Święte #Rok Miłosierdzia #Tydzień Słowa Bożego 2015
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej