Zielona Góra: Koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

2017/02/28
koncert-contra-mundum-glowka.png

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia “Civitas Christiana” w Zielonej Górze zaprasza na koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany we wtorek 28 lutego 2017 r. o godzinie 13.00 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze.

Koncert dedykowany Żołnierzom Wyklętym zatytułowany “Cześć i Chwała Bohaterom” wykona zespół muzyczny Contra Mundum charakteryzujący swoją twórczość jako rock patriotyczny. „Muzyka rockowa nie musi stać w sprzeczności do patriotyzmu, historii Narodu, szacunku do Bohaterów i pamięci o przelanej przez Nich krwi” – głosi przesłanie formacji.

– Zaproszenie do udziału w wydarzeniu artystycznym mającym upamiętnić Żołnierzy Niezłomnych jest skierowane przede wszystkim do uczniów zielonogórskich szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych i ma stanowić swoistą lekcję historii – tłumaczy Piotr Jankowiak z “Civitas Christiana”.

Udział w koncercie jest bezpłatny. Zgłoszenia szkół przyjmowane są do 21 lutego 2017 r. pod numerem tel.: 783 981 827. Na wydarzenie zapraszają: Oddział Katolickiego Stowarzyszenia “Civitas Christiana” w Zielonej Górze i Radni Miasta Zielona Góra.

Plakat: tutaj

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Civitas Christiana Zielona Góra #Contra Mundum #Cześć i Chwała Bohaterom #Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych #Żołnierze Wyklęci
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej