Kubicka

Barbara Kubicka

Członek Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana

VI Festiwal KNS – wyróżnienia przyznane!
2022/9/28

Tradycyjnie zwieńczeniem pierwszego dnia VI Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej była uroczysta gala, w czasie której zostały przyznane dwie nagrody: „Bonum et Lucrum” (łac. „Dobro i zysk”) oraz za najlepszą publikację z zakresu KNS.

o. Maksymilian Maria Kolbe – u źródeł świętości
2022/7/25

„Mundek, Mundek, co z Ciebie wyrośnie?” – dziś znamy odpowiedź na pytanie Marianny Kolbe. Jakim dzieckiem był Rajmund, późniejszy o. Maksymilian? W jakiej rodzinie wyrastał? Zapraszamy do domu dzieciństwa świętego w Zduńskiej Woli.

Relacja z XV Spotkania Młodych z Biblią
2022/5/19

Za nami jubileuszowe „XV Spotkanie Młodych z Biblią ze św. Janem Pawłem II i bł. Prymasem Wyszyńskim”. Odbyło się ono 12 maja br. na Jasnej Górze, w przeddzień 41. rocznicy zamachu, a zarazem cudownego ocalenia życia św. Janowi Pawłowi II.

Łódź: Śladami Izraela w Egipcie
2022/3/2

„Śladami Izraela w Egipcie” to temat kolejnego Spotkania z Żywym Słowem prowadzonego przez dra Michała Zborowskiego, które odbyło się 22 lutego br. w siedzibie łódzkiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana.

Cafe-Civitas: Rozmowa z bp Wojciechem Osialem
2022/2/21

Rozmowa z bp Wojciechem Osialem, przewodniczącym Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski.

„Dzielił się wszystkim co miał” - drogi do świętości bł. ks. Jana Machy
2022/2/18

Na każdym etapie dziejów Kościoła katolickiego można znaleźć przykłady świadków wiary, którzy za bezwarunkową deklarację swojej przynależności do Boga i wdrażanie Jego nauki w codzienność zapłacili najwyższą cenę – oddali swoje życie. Z zachwytem przygląd…

Warsztaty biblijne z ks. Adamem Węgrzynem - relacja
2022/2/16

We wtorek 15 lutego br. odbyły się warsztaty biblijne online pt. „Jeremiasz Prorok” transmitowane na żywo na kanale YouTube Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Kolejne Spotkanie z Żywym Słowem
2022/2/4

25 stycznia br. w siedzibie łódzkiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana odbyło się kolejne "Spotkanie z Żywym Słowem". W czasie jego trwania podjęta została kontynuacja rozważań na temat sylwetki Józefa Egipskiego.

Łódź: Śladami Józefa cz.1
2021/12/13

Siódmego grudnia br. w siedzibie łódzkiego oddziału KSCCh odbyło się kolejne Spotkanie z Żywym Słowem w ramach realizowanego cyklu "Śladami wybranych postaci biblijnych”. Podczas spotkania prowadzący – dr teologii – p. Michał Zborowski przybliżył sylwetkę…

Łódź: Relacja ze spotkania "Śladami Tamar"
2021/11/18

5. listopada odbyło się kolejne Spotkanie z Żywym Słowem w ramach realizowanego cyklu Śladami wybranych postaci biblijnych.

© Civitas Christiana 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej