Już w tę niedzielę w Rzeszowie warsztaty dla kobiet i dziewcząt

2023/09/22
IMG 20230922 WA0000 kadr

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach pt.: „UKOCHANA – OBDAROWANA – WYBRANA” organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w ramach projektu Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego. Odbędą się one w niedzielę, 24 września 2023 r. w godzinach 10:00 -14:00 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie, ul. Witolda 11a.

Warsztaty będą realizowane w oparciu o list Prymasa Stefana Wyszyńskiego do dziewcząt, wzorem spotkań przeprowadzonych w Lublinie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i niezwykle pozytywnym odbiorem przez uczestniczki. To wyjątkowe spotkanie poprowadzą: Agata Głażewska - współautorka książki „Piękna dziewczyna”, właścicielka wydawnictwa IOSEPHICUM oraz Anna Nycz - autorka książki „Róże Pana Jezusa”, prowadząca rekolekcje we wspólnocie Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea.

Celem warsztatów jest pokazanie jak bardzo aktualne jest nauczanie Błogosławionego Stefana Wyszyńskiego w kształtowaniu osobowości, szukaniu wzorców i dokonywaniu wyborów młodego pokolenia w XXI w.

Program:

  • Powitanie i zawiązanie wspólnoty
  • Cz. I pt. „Kobieta - Przeznaczona do szczęścia”
  • Cz. II pt. „Kobieta - Obdarowana talentami”
  • 12.30-13.00 przerwa kawowa
  • Cz. III pt. „Kobieta - Pełna marzeń”
  • Cz. IV pt. „Kobieta - stworzona do miłości”
  • Poczęstunek

Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać na adres: cmpw@civitaschristiana.pl lub w formie wiadomości SMS na numer 668 395 742.

 

 

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego finansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich 2018-2030.

 

/mdk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#warsztaty dla kobiet #Ukochana – Obdarowana – Wybrana #Agata Głażewska #Anna Nycz
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej