Opole: Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom etapu diecezjalnego OKWB

2021/6/14
OKWB 4 zbiorowe laureaci
Zdjęcie organizatora

W środę 9 czerwca w opolskiej kurii odbyło się podsumowanie diecezjalnego etapu 25. jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Na spotkanie przybyła niezawodnie cała siódemka laureatów wraz z opiekunami. Była to piękna okazja dla organizatora Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana", aby spotkać się z uczestnikami i podziękować za udział.  Nagrody z rąk ks. biskupa Rudolfa Pierskały otrzymali: za pierwsze miejsce uczennica Natalia Mrohs z Zespołu Szkół Prymasa Tysiąclecia Stefana kard. Wyszyńskiego w Opolu, oraz kolejni laureaci: Dominika Ściepura z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr I w Raciborzu, Joanna Kocierz z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, Zuzanna Wilam z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie, Paweł Kocierz również z Zespołu Szkół w Nysie, Rafał Potracki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Raciborzu oraz Bartłomiej Sitnik z Liceum Ogólnokształcącego w Opolu. Wszystkim laureatom składano serdeczne gratulacje. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali informację o zakresie tematycznym 26. edycji Konkursu. Wywołało to dużo pozytywnych emocji.

Miłym akcentem było podziękowanie wszystkim katechetom i opiekunom uczniów, oraz tym, którzy w sposób szczególny przyczynili się do 25. jubileuszowej edycji Konkursu. Słowa podziękowania skierowane były też do naszych opolskich mediów radia DOXA i Opolskiego gościa Niedzielnego.

 

/łb

© Civitas Christiana 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej