“Powołanie lidera biznesu” – 2. debata ekspercka I Festiwalu KNS (WIDEO)

2017/10/8
ii-debata-net-small.jpg

Na temat powołania lidera biznesu rozmawiali eksperci w ramach I Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej, który odbywał się 5-6 października 2017 r. w Warszawie. W panelu wzięli udział: prof. dr hab. Aniela Dylus (UKSW), Maciej Gnyszka, założyciel Towarzystw Biznesowych oraz Gnyszka Fundraising Advisors, dr hab. Robert Gwiazdowski, prof. Uczelni Łazarskiego, ekspert w dziedzinie myśli prawnej i ekonomicznej, ks. Grzegorz Piątek SCJ, koordynator Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”, mons. Adriano Vincenzi, prezes Fundacji Giuseppe Toniolo w Weronie.

– Rynek może przyczyniać się do duchowego i materialnego dobrobytu. U źródeł wielu problemów leży oddzielenie przez katolików prowadzących biznes życia zawodowego od wiary. Nie można robić dobrego biznesu ze złym człowiekiem – tłumaczy ks. dr Dariusz Wojtecki, moderator dyskusji na temat powołania lidera biznesu w ramach I Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej w Warszawie.

Materiał wideo z panelu eksperckiego “Powołanie lidera biznesu”:

I Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej „Od teorii do praktyki” odbywał się 5-6 października w Warszawie. Na dwudniowy program złożyły się panele eksperckie (specjaliści KNS m.in. z Włoch i Słowacji), warsztaty biznesowe i ekspozycje podmiotów, dla których punktem odniesienia w działalności publicznej, ekonomicznej czy opiniotwórczej jest Ewangelia. Tego typu formułę namysłu nad społeczną doktryną Kościoła zaproponowało po raz pierwszy w Polsce Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.

 

Materiał wideo został zrealizowany przez Salve TV
Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

 

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#biznes #civitas christiana #etyka #Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej #firma #Gnyszka #Gwiazdowski #Katolicka Nauka Społeczna #KNS #ks. Grzegorz Piątek #przedsiębiorca #slider
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej