Teologia ciała Jana Pawła II nieodkrytą perłą polskiego Kościoła. Zapraszamy na spotkanie

2024/01/17
Kopia Jan Pawel II zapomniany 4 grafika

Czym jest ludzkie ciało? Kogo wyraża? Dlaczego jest święte? Czym jest miłość? Jak ją rozpoznać? Dlaczego jest darem? Czy małżeństwo to tylko związek kobiety i mężczyzny? I dlaczego tak właśnie? Chcesz podyskutować na te tematy i poznać, co o tych sprawach myślał Karol Wojtyła? Koniecznie przyjdź na spotkanie 20 stycznia!

W sobotę 20 stycznia 2024 r. o godz. 10:00 odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu „Jan Paweł II zapomniany?”. Tym razem naszym gościem będzie dr Magdalena Siemion, doktor filozofii i absolwentka dziennikarstwa, pracowniczka Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Dr Siemion przedstawi wykład pt. „Teologia ciała Jana Pawła II nieodkrytą perłą polskiego Kościoła". 

Pani doktor jest popularyzatorką teologii ciała Jana Pawła II i autorką książki "Teologia ciała. Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli". Prowadzi warsztaty na temat teologii ciała, adresowane głównie do młodzieży szkolnej. Pisze także bloga: Bądź blogosławiony (gosc.pl) oraz prowadzi na Facebooku otwartą grupę "Teologia ciała działa" (teologia ciała działa | Facebook).

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” oddział w Koszalinie, ul. bpa Czesława Domina 12/4. 

Wstęp wolny. 

 

/ab

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Koszalin #Civitas Christiana Koszalin #Jan Paweł II #wykład #seksualność #małżeństwo #teologia ciała #dr Magdalena Siemion
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej