The Ludwik Times – nowe miejsce w Stowarzyszeniu

2024/04/5
20240404 121121 v2
Fot. Mateusz Gawroński

Na parterze budynku przy Wspólnej 25 powstało nowe miejsce. The Ludwik Times to kameralna, ale wygodna przestrzeń dedykowana członkom i pracownikom Stowarzyszenia jako miejsce na spotkania i wydarzenia przez nich organizowane. Będzie tu można sięgnąć po dobrą książkę z oferty wydawniczej Instytutu Wydawniczego PAX oraz po kwartalnik „Civitas Christiana”.

Gospodarzem miejsca została Anna Dobroczyńska:

Chciałabym, żeby to miejsce było ciepłe i przyjazne, budowało i umacniało więzi członków i sympatyków Stowarzyszenia, stworzyło nową otwartą przestrzeń w Stowarzyszeniu – miejsce zebrań, debat, spotkań, pogłębiania naszej wiedzy i wspólnoty.

Zaplanowano regularne, cotygodniowe spotkania, których organizacji podjęły się Instytut Kultury, Instytut Biblijny, Instytut Katolickiej Nauki Społecznej, Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego, Centrum Medialne oraz Fundacja „Civitas Christiana”. Już w najbliższy wtorek – 9 kwietnia – odbędzie się debata historyczno-ekonomiczna „Pieniądz – między wolnością a niewolą”, w której wezmą udział dr Artur Bartoszewicz, red. Marcin Bąk oraz mec. Nikodem Bernaciak. Spotkanie będzie prowadził Piotr Sutowicz, dyrektor Centrum Medialnego. Zapraszamy!

 

 

/mdk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#The Ludwik Times #debata #spotkania #Wspólna 25
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej